Home Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > World News > Polityka


Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Dan Camtes
Temat ma 18 komentarzy i 1358 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 11-08-2011 (21:54).


Tags:



Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


zobacz także:

« Nie żyje Andrzej Lepper ! lub "Zadymiarz" z "S" chce kandydować z list PiS »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
Stary 10-08-2011, 11:11   #11
..:: Klubowicz ::..
 
Edibe's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jan 2011
Miasto: Żuromin
Postów: 2 437
Tematów: 78
4coin: 15
Podziękował: 3 456
'Thanks': 1 160 w 334 postach
Imię: Dawid
Plusów: 175 (+)
Edibe 175Edibe 175
Odwiedź profil Edibe na Facebook
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

wiedzcie jedno :-) w polsce niema Mafii .. i nigdy to się nie zmieni :-)) hehehh
standard , kolejne torie spiskowe :-DDD
Edibe jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 99 PLN rezerwuj termin.


8886688 - dodaj nasz info boot na swoją listę kontaktów (będziesz informowany o nowościach na forum)


Stary 10-08-2011, 11:35   #12
..:: Mlody Klubowicz ::..
 
Sauron's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Jul 2009
Miasto: Święte Miasto
Postów: 656
Tematów: 191
4coin: 2
Podziękował: 883
'Thanks': 1 772 w 354 postach
Imię: Leszek
Plusów: 4 (+)
Sauron 4
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

zaczęło się snucie teorii spiskowych,u nas polaków to normalka....
ciekawe kiedy padnie propozycja "Lepper na Wawel"?...
Sauron jest offline   Reply With Quote
Stary 11-08-2011, 09:46   #13
..:: Klubowicz ::..
 
Mac Alexander's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Oct 2010
Miasto: Kruszwica
Wiek: 19
Postów: 1 030
Tematów: 189
4coin: 38
Podziękował: 3 307
'Thanks': 1 475 w 319 postach
Imię: Maciej
Plusów: 59 (+)
Mac Alexander 59
Odwiedź profil Mac Alexander na Facebook Odwiedź profil Mac Alexander na Youtube Odwiedź profil Mac Alexander na Soundcloud.com
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


illegal files ? please click here and send link to us!


A żebyś wiedział xD Jakie mnie naszły teorie po tym, jak usłyszałem w radiu że Ruscy testują nową rakietę.
Wtedy od razu skojarzyłem kilka faktów: chcą oni odzyskać ziemie utracone po rozpadzie ZSRR.
Po 1: chcą połączenia Rosji i Białorusi.
Po 2: rząd Ukrainy z tego co słyszałem jest nastawiony na współpracę z Ruskimi.
Po 3: Polska jest bardziej niezależnym i ustabilizowanym krajem, jesteśmy w UE itd. Dlatego najpierw pozbawiono nas rządu (być może "samobójstwo" Leppera ma z tym związek?), a następnie... Zobaczymy co się będzie dziać.
Po 4: wyciek informacji na temat nowej rakiety Ruskich. Czy Ruski kiedykolwiek pozwoliliby na wyciek tajemnicy wojskowej? W jakich jak jakich sprawach, ale w militarnych to oni chyba zawsze mieli konkretny rygor. Wg mnie to podpucha, chcą sprowokować USA do wyścigu zbrojeń i zniszczyć ich gospodarkę, bądź w jakiś sposób umożliwić sobie szantażowanie ich aby nie protestowali w sprawie ekspansji Rosji.

Hmm... No to pojechałem wyobraźnią... Ale już wolałem napisać co mi chodzi po głowie, a nuż to jest prawda i za parę lat okrzykną mnie wieszczem lub genialnym znawcą czegośtam

Żeby nie było offtopu, to powiem tak:
jak ktoś wcześniej napisał, Lepper był chyba jedynym który nie rozkradał i nie działał na szkodę Polski. Niegdyś stał wysoko w hierarhii rządu i być może wszedł w posiadanie jakichś szokujących informacji. A może Pan Prezydent i Pan Premier nawiązali w tajemnicy jakąś współpracę z Rumskimi i za wszelką cenę chcą utrzymać się przy władzy, dlatego Lepper musiał umrzeć? Bo może chciał wystartować w wyborach, a miałby szansę na wygraną? W każdym razie jakbym miał (i mógł ) głosować, to już wolałbym seksaferzystę Leppera, ale grzeszącego inteligencją, a nie analfabetę czy kłamcę i oszusta.

No to pojechałem drugi raz.

EDIT: oby to nie była prawda bo będę następny

Last edited by Mac Alexander; 11-08-2011 at 09:48.
Mac Alexander jest offline   Reply With Quote
Stary 11-08-2011, 11:55   #14
..:: Klubowiczka ::..
 
asienkaja's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Apr 2009
Miasto: Kielce
Wiek: 25
Postów: 500
Tematów: 33
4coin: 3
Podziękował: 1 029
'Thanks': 841 w 225 postach
Imię: Asia
Plusów: 22 (+)
asienkaja 22

Nagrody Użytkownika

Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

Ludzie uspokójcie się już. Czy nie ma innego tematu i innych newsów niż śmierć Leppera? Najpierw był smutek, potem robienie z niego niewiadomo jakiego dobrego człowieka, a teraz zaczeło sie gadanie czy zabił sie sam czy ktoś mu pomógł. Zaraz bedzie problem gdzie go pochować i jego zwolennicy będą bronić pamiątek po nim :D Nie wiem czy bardziej mnie to śmieszy czy denerwi
__________________
asienkaja jest offline   Reply With Quote
Stary 11-08-2011, 12:30   #15
..:: Klubowicz ::..
 
Cortez W.'s Avatar
 
Dołączył/a: 23 Dec 2008
Miasto: Korsze ; )
Wiek: 21
Postów: 1 308
Tematów: 177
4coin: 2
Podziękował: 1 274
'Thanks': 1 840 w 286 postach
Imię: Łukasz
Plusów: 48 (+)
Cortez W. 48
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

Polską rządzi mafia! Zawsze tak mówiłem.
__________________
Cortez W. jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Cortez W. za ten post:
Stary 11-08-2011, 13:29   #16
..:: Member ::..
 
Dołączył/a: 29 Dec 2005
Miasto: Niemce
Postów: 102
Tematów: 26
4coin: 2
Podziękował: 12
'Thanks': 40 w 21 postach
Plusów: 1 (+)
Ravix 1
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

W polityce nie ma przypadkow i tyle na ten temat.
Ravix jest offline   Reply With Quote
Ravix dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 11-08-2011, 21:24   #17
JJU
..:: Klubowicz ::..
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Darłowo / Szczecin
Postów: 2 936
Tematów: 140
4coin: 99
Podziękował: 1 416
'Thanks': 4 770 w 1 307 postach
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

Powiem tak, media pokazały tylko malutką cząstkę pogrzebu, bo rozmawiałem z ludźmi, którzy na nim byli. Nie powiem, nie byłem nigdy jego zwolennikiem.
Ale z tego co słyszę (rozmawiając z tutejszymi ludźmi) naprawdę jego działania dotyczące rolnictwa były takie, że lepszego ministra już nie znajdziemy (nie wiem, może to tylko tak w okolicy), ale jeszcze trochę i zostaną ogromne gospodarstwa, a mniejsi poznikają (co właśnie mamy teraz).
Te problemy finansowe to trochę naciągana sprawa, ale niech będzie że tak było, i tak się nie dowiemy wszystkiego

Last edited by JJU; 11-08-2011 at 21:25.
JJU jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali JJU za ten post:
Stary 11-08-2011, 21:50   #18
Very Important Person
 
Karolinho's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Oct 2007
Miasto: Suwałki
Postów: 6 433
Tematów: 404
4coin: 114
Podziękował: 334
'Thanks': 12 419 w 2 097 postach
Imię: Santon
Plusów: 190 (+)
Karolinho 190Karolinho 190
Odwiedź profil Karolinho na Youtube Odwiedź profil Karolinho na Last.fm
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


illegal files ? please click here and send link to us!


Tak... umarł, pochowany i dajmy sobie spokój BO TAK NAJLEPIEJ. Z takim tokiem myślenia jaki prezentujesz nie wróżę niczego dobrego naszemu krajowi. ("ktoś zrobił jakiś przekręt,,,eee tam...nic takiego się nie stało")
Tą sprawę trzeba rozwiązać i dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Rodzina, przyjaciele, najbliżsi współpracownicy jasno powiedzieli, że jest to niemożliwe aby taki twardy i charyzmatyczny człowiek z dnia na dzień zmiękł i SAMODZIELNIE popełnił samobójstwo. Zresztą, redaktor GP posiada nagranie które udowodni iż "panowie w ciemnych garniturach" mu w tym pomogli.

p.s Andrzej był złym człowiekiem (tak wychodzi z tego co napisałaś) ? Według mnie był jednym z nielicznych którzy walczyli o lepszy byt szarych polaków.

p.s 2 wiem, że chciałaś być fajna no ale Ci nie wyszło.


Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


illegal files ? please click here and send link to us!


pożyjemy zobaczymy. przypomnijmy, że jest to człowiek który w przeszłości nieustannie wytykał Lepperowi nieudolność we wszystkim co robi i mówi. Jedno jest pewne, TA SPRAWA ŚMIERDZI NA KILOMETR.
__________________

Last edited by Karolinho; 11-08-2011 at 21:59.
Karolinho jest offline   Reply With Quote
Karolinho dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 11-08-2011, 21:54   #19
JJU
..:: Klubowicz ::..
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Darłowo / Szczecin
Postów: 2 936
Tematów: 140
4coin: 99
Podziękował: 1 416
'Thanks': 4 770 w 1 307 postach
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


illegal files ? please click here and send link to us!


Całkiem fajny post, ale nie wierz w te bzdury Sakiewicza, przecież on ma na wszystko taśmy. PiS i GP udają przyjaciół, bo myslą że coś ugrają, a gówno prawda. Kiedyś szukali "gwoździ do trumny" Leppera i Samoobrony, a teraz jawnie kłamią wszystkim jakimi to nie są przyjaciółmi i jakich to komisji nie zwołają. Opluć.


Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?


illegal files ? please click here and send link to us!


No i wiadomo, Lepper powiedziałby mu potem coś, czego nie wie nikt, po Smoleńsku wszyscy lotnicy, dziś wszyscy politycy

Last edited by JJU; 11-08-2011 at 22:11.
JJU jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz