4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-08-2011, 22:50   #18
Karolinho
..:: Elite VIP ::..
  
 
Karolinho's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Oct 2007
Miasto: Suwałki
Postów: 6 703
Tematów: 406
Podziękowań: 346
THX'ów: 12 581
Imię: Santon
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 34
Plusów: 195 (+)
Karolinho 195Karolinho 195
Odwiedź profil Karolinho na Youtube Odwiedź profil Karolinho na Last.fm
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

Cytat:
Napisał asienkaja Zobacz post
Ludzie uspokójcie się już. Czy nie ma innego tematu i innych newsów niż śmierć Leppera? Najpierw był smutek, potem robienie z niego niewiadomo jakiego dobrego człowieka, a teraz zaczeło sie gadanie czy zabił sie sam czy ktoś mu pomógł. Zaraz bedzie problem gdzie go pochować i jego zwolennicy będą bronić pamiątek po nim :D Nie wiem czy bardziej mnie to śmieszy czy denerwi

Tak... umarł, pochowany i dajmy sobie spokój BO TAK NAJLEPIEJ. Z takim tokiem myślenia jaki prezentujesz nie wróżę niczego dobrego naszemu krajowi. ("ktoś zrobił jakiś przekręt,,,eee tam...nic takiego się nie stało")
Tą sprawę trzeba rozwiązać i dowiedzieć się kto za tym wszystkim stoi. Rodzina, przyjaciele, najbliżsi współpracownicy jasno powiedzieli, że jest to niemożliwe aby taki twardy i charyzmatyczny człowiek z dnia na dzień zmiękł i SAMODZIELNIE popełnił samobójstwo. Zresztą, redaktor GP posiada nagranie które udowodni iż "panowie w ciemnych garniturach" mu w tym pomogli.

p.s Andrzej był złym człowiekiem (tak wychodzi z tego co napisałaś) ? Według mnie był jednym z nielicznych którzy walczyli o lepszy byt szarych polaków.

p.s 2 wiem, że chciałaś być fajna no ale Ci nie wyszło.

Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
Całkiem fajny post, ale nie wierz w te bzdury Sakiewicza!
pożyjemy zobaczymy. przypomnijmy, że jest to człowiek który w przeszłości nieustannie wytykał Lepperowi nieudolność we wszystkim co robi i mówi. Jedno jest pewne, TA SPRAWA ŚMIERDZI NA KILOMETR.
__________________

Last edited by Karolinho; 11-08-2011 at 22:59.
Karolinho jest offline  
Karolinho dostał 2 podziękowań za ten post.