4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-08-2011, 09:46   #13
Mac Alexander
..:: Klubowicz ::..
  
 
Mac Alexander's Avatar
 
Dołączył/a: 29 Oct 2010
Miasto: Kruszwica
Wiek: 29
Postów: 1 046
Tematów: 182
Podziękowań: 3 362
THX'ów: 1 600
Imię: Maciej
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 62 (+)
Mac Alexander 62
Odwiedź profil Mac Alexander na Facebook Odwiedź profil Mac Alexander na Youtube Odwiedź profil Mac Alexander na Soundcloud.com
Odp: Samobójstwo Andrzeja Lepera- Ktoś mu "pomógł"?

Cytat:
Napisał MateuszekCFC Zobacz post
Na pewno to byli Ruscy...
A żebyś wiedział xD Jakie mnie naszły teorie po tym, jak usłyszałem w radiu że Ruscy testują nową rakietę.
Wtedy od razu skojarzyłem kilka faktów: chcą oni odzyskać ziemie utracone po rozpadzie ZSRR.
Po 1: chcą połączenia Rosji i Białorusi.
Po 2: rząd Ukrainy z tego co słyszałem jest nastawiony na współpracę z Ruskimi.
Po 3: Polska jest bardziej niezależnym i ustabilizowanym krajem, jesteśmy w UE itd. Dlatego najpierw pozbawiono nas rządu (być może "samobójstwo" Leppera ma z tym związek?), a następnie... Zobaczymy co się będzie dziać.
Po 4: wyciek informacji na temat nowej rakiety Ruskich. Czy Ruski kiedykolwiek pozwoliliby na wyciek tajemnicy wojskowej? W jakich jak jakich sprawach, ale w militarnych to oni chyba zawsze mieli konkretny rygor. Wg mnie to podpucha, chcą sprowokować USA do wyścigu zbrojeń i zniszczyć ich gospodarkę, bądź w jakiś sposób umożliwić sobie szantażowanie ich aby nie protestowali w sprawie ekspansji Rosji.

Hmm... No to pojechałem wyobraźnią... Ale już wolałem napisać co mi chodzi po głowie, a nuż to jest prawda i za parę lat okrzykną mnie wieszczem lub genialnym znawcą czegośtam

Żeby nie było offtopu, to powiem tak:
jak ktoś wcześniej napisał, Lepper był chyba jedynym który nie rozkradał i nie działał na szkodę Polski. Niegdyś stał wysoko w hierarhii rządu i być może wszedł w posiadanie jakichś szokujących informacji. A może Pan Prezydent i Pan Premier nawiązali w tajemnicy jakąś współpracę z Rumskimi i za wszelką cenę chcą utrzymać się przy władzy, dlatego Lepper musiał umrzeć? Bo może chciał wystartować w wyborach, a miałby szansę na wygraną? W każdym razie jakbym miał (i mógł ) głosować, to już wolałbym seksaferzystę Leppera, ale grzeszącego inteligencją, a nie analfabetę czy kłamcę i oszusta.

No to pojechałem drugi raz.

EDIT: oby to nie była prawda bo będę następny

Last edited by Mac Alexander; 11-08-2011 at 09:48.
Mac Alexander jest offline