4CLUBBERS.PL - Zasady na forum


4CLUBBERS.PL - Warunki korzystania
Zasady na forum
Aby przejść dalej musisz wyrazić zgodę na warunki korzystania

Postanowienia początkowe

Nalegamy, aby przestrzegać zasad poniżej. Jeśli zgadzasz się z warunkami, proszę zaznaczyć pole "Zgadzam się" i nacisnąć przycisk "Zarejestruj" poniżej. Jeśli chciałbyś anulować rejestrację, kliknij tutaj, aby powrócić do strony głównej forum.

Rejestracja na tym forum jest bezpłatna !
Każdy użytkownik który chce korzystać ze strony oświadcza akceptację pełnego regulaminu forum.

Zasady i postanowienia rejestracji
WSZYSTKIE MATERIAŁY, KTÓRE SĄ ZAWARTE NA TYM SERWISIE INTERNETOWYM ORAZ NA STRONACH, KTÓRE SĄ INTEGRALNĄ CZĘŚCIĄ TEJ STRONY WWW, PREZENTOWANE SĄ WYŁĄCZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH I DLA SZEROKO POJĘTEGO POWSZECHNEGO DOBRA SPOŁECZNEGO. NIE MOGĄ ONE SŁUŻYĆ W JAKICHKOLWIEK CELACH NIEZGODNYCH Z POLSKIM PRAWEM. AUTORZY TEGO SERWISU NIE PONOSZĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI Z POWODU WYKORZYSTANIA MATERIAŁÓW TU ZAWARTYCH NIEZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM W SZCZEGÓLNOŚCI, GDYBY TO SPOWODOWAŁO SZKODY OSÓB TRZECICH. JEŚLI TE WARUNKI WAM NIE ODPOWIADAJĄ, PROSIMY OPUŚCIĆ NASZ SERWIS. Administracja forum nie ponosi w żaden sposób konsekwencji związanych z utrzymywaniem nieodpowiednich plików, które mogłyby zaszkodzić osobom trzecim.
Forum te ma jedynie na celu popularyzować tylko legalną muzykę stworzoną przez ich właścicieli.
Za każdy plik wrzucony na forum odpowiada uploader czyli osoba, która podała linka do darmowego serwera, na którym znajduje się plik.
Jeżeli zauważyłeś, że na forum znajduje się plik zakazany, który jest pod własnością osoby trzeciej, koniecznie zgłoś to do administracji forum w celu usunięcia pliku.
Wszelkie treści opublikowane na forum stanowią własność forum 4clubbers.pl. Przeniesienie praw autorskich następuje w dniu opublikowania tematu/wpisu/posta i trwa bezterminowo.

Administracja serwisu 4clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Jeżeli zauważyłeś post/temat, który jest niezgodny z polskim prawem, proszę zaraportować go poprzez klikniecie ikony raportującej post!
Administratorzy i moderatorzy serwisu 4clubbers.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny.
Pełna wersja regulaminu strony 4clubbers.pl dostępna jest pod tym adresem: http://www.4clubbers.com.pl/regulamin.html


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:52 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.
-->