Serie A - Temat zbiorczy - Strona 9 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Wojtek Szczęsny
Temat ma 209 komentarzy i 31222 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 20-08-2012 (16:57).

Tags: , , , , , , , , ,

Lista oznaczonych użytkowników

Serie A - Temat zbiorczy

« Amigo czesc 3 lub "Oryginalne" pomysły popowych wykonawców »

brawo Juve teraz czekamy na Coppa Italia

Last edited by radzio710; 22-01-2012 at 08:53.
radzio710 jest offline
Użytk. którzy podziękowali radzio710 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

_Adi_ProgH 2

Juventus mistrzem jesieni! Po dzisiejszym zwycięstwie nad Atalantą na półmetku rozgrywek Bianconeri pozostają liderem tabeli. Mecz na Stadio Atleti Azzurri d'Italia toczył się wyraźnie pod dyktando Starej Damy jednak wynik został ustalony dopiero w drugiej części spotkania. Pierwszego gola zdobył w 55. minucie Stephan Lichtsteiner po fantastycznej asyście Andrei Pirlo. Druga bramka padła w 82. minucie i była dziełem rezerwowych - podawał Luca Marrone, bramkę zdobył Emanuele Giaccherini.

Po tym meczu Bianconeri nie mają ani chwili na odpoczynek - już we wtorek czeka ich ciężki pojedynek z Coppa Italia. Rywalem w ćwierćfinale tych rozgrywek będzie Roma.

Atalanta - Juventus 0:2 (0:0)
55' Lichtsteiner (asysta Pirlo), 82' Giaccherini (asysta Marrone)

__________________
_Adi_ProgH jest offline
_Adi_ProgH dostał 2 podziękowań za ten post.

Greeey 2

Jak oceniacie dzisiejsze szanse AC Milan i Udinese?

Wojtek Szczęsny 950

Oglądałem skrót meczu Juve i jestem pod wrażeniem .. Tydzień temu narzekałem a Conte widze sporo popracował przez ostatnie dni i Juventus zagrał bardzo dobrze. Lider i oby tak dalej

DJ Incartey 53

Ufffff :D żeby się z Novarą męczyć do 56 minuty.. no ale potem już zaskoczyło i poszło pięknie

Ciągłe kontuzje Pato i jego absencja w pierwszym składzie pozwalają się rozwijać nowiutkiemu talenciakowi Milanu - co by nie spalić jego nazwiska -
Stephan El Shaarawy.

Kwestia przyjścia Teveza ciągle stoi też otworem.. w końcu jeśli Pato zostałby sprzedany, Argentyńczyk wzmocniłby atak w jego miejsce. A za Pato trzeba mimo wszystko wziąć każde pieniądze już teraz - byłoby to pewnie jakieś 30mln - bo jego gra, o ile fenomenalna, o tyle okupiona jest ciągłymi kontuzjami;/

Wracając Serie A. Z Novarą Milan męczył się też w Pucharze, ale pierwszym składem nie grali, więc w sumie się nie dziwić. Dziś znów wyszło jedno, że Ibra robi w ataku 85%, a na deser Robinho i własnie Shaarawy.
Kolejna wygrana Juve, brawo! Zobaczymy jak się druga połowa sezonu potoczy
Tymczasem jeszcze dziś Inter gra, ciekawe co tym razem wyciągną.

Last edited by DJ Incartey; 22-01-2012 at 20:19.

lukibaze 38

Zapowiada sie ciekawie Inter wraca do gry lider i wicelider wygrywaja swoje mecze bedzie sie dzialo w nastepnych kolejkach

3:0 Kjaer (sam.) 90'

Juventus: Storari - Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Chiellini, Estigarribia, Marrone, Pirlo, Giaccherini, Del Piero (Quagliarella 77'), Borriello (Matri 63')

Roma: Stekelenburg - Taddei, Heinze, Kjaer, Jose Angel, Pjanic, Gago, Simplicio (Greco 67'), Lamela, Totti (Perrotta 72'), Bojan (Borini 58')

Dobry mecz Juve, piękna bramka Del Piero .. bardzo cieszą bramki Alexa który mimo wieku dalej strzela cudowne gole.

Last edited by Wojtek Szczęsny; 24-01-2012 at 21:50.
Wojtek Szczęsny dostał 2 podziękowań za ten post.

Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud

Pierwszy mecz Juventusu w rundzie rewanżowej sezonu 2011/12 zakończył się sukcesem Bianconerich. Po dwóch bramkach Alessandro Matriego Stara Dama wygrała z ekipą z Udine 2:1 i utrzymała pozycję lidera pierwszej ligi włoskiej. Po raz 20-sty z rzędu nie dała się również pokonać w tych rozgrywkach!

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia Juventusu. Już w pierwszych minutach bardzo dobrym podaniem popisał się grający dziś wieczorem w masce na twarzy Fabio Quagliarella, który bezbłędnie obsłużył Marcelo Estigarribię. Ten jednak nie potrafił pokonać Handanovicia. Młody skrzydłowy Bianconerich miał w pierwszej odsłonie meczu kilka dogodnych sytuacji bramkowych - w 27. minucie po podaniu Pirlo z rzutu wolnego strzelił nad bramką. Kapitalne okazje marnował też niestety Alessandro Matri.

W 29. minucie do Qagliarelli dobrze zagrywał aktywny w tym meczu Giaccherini, napastnik Starej Damy nie wykorzystał jednak swojej sytuacji. Pięć minut później Quagliarella bardzo dobrze podał do Lichtsteinera, ten jednak zamiast strzelać chciał chyba dojść z piłką zbyt daleko, przez co akcja skończyła się niepowodzeniem.

W końcu przyszła 42. minuta. Nieskuteczny Matri wykończył tym razem dobrą akcję Estigarribi i Quagliarelli - pierwszy dobrze dośrodkowywał, drugi głową strzelał na bramkę. Piłkę wybił Handanović, ale przy dobitce Matriego nie miał już szans. Juventus prowadził z Udinese 1:0. Przy tej okazji warto docenić Andreę Barzagliego, który wręcz po profesorsku rozegrał pierwszą połowę w linii defensywy Starej Damy.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się również od ataków gospodarzy. W 51. minucie meczu faulowany przed polem karnym Udinese był Giaccherini - rzut wolny wykonał Andrea Pirlo, piłka odbijając się od pleców piłkarza Udinese opuściła jednak boisko. Dwie minuty później z dystansu strzelał Arturo Vidal, choć wydaje się, że lepszym rozwiązaniem byłoby rozciągnięcie gry - na czystą pozycję wychodził z prawej strony Leonardo Bonucci. Chwilę później groźnie na bramkę Gigiego Buffona strzelał z kolei Antonio Di Natale, Włoch minimalnie przestrzelił jednak obok lewego słupka.

W 56. minucie po błędzie Arturo Vidala piłkę przejęli piłkarze gości. Kontratak zakończył się skutecznym strzałem Floro Floresa, który dokładnie uderzył zza pleców Barzagliego w długi róg bramki Buffona. Niedługo później kolejny kontratak Udinese odsłonił spore braki w drugiej linii Juventusu, dlatego też Antonio Conte wprowadził na boisko Claudio Marchisio. Minęła zaledwie chwila, a włoski pomocnik Starej Damy świetnie podał do Matriego, który po raz drugi wyprowadził Juventus na prowadzenie. W 64. minucie Estigarribię zmienił zdrowy już Simone Pepe. Praktycznie do końca spotkania Bianconeri przeważali na boisku - pod koniec meczu Lichtsteinera zmienił jeszcze Paolo De Ceglie.

Dzisiejszym zwycięstwem Juventus sprawił prezent nie tylko kibicom Starej Damy, ale i Gigiemu Buffonowi, który dokładnie dzisiaj skończył 34 lata. Juventus nadal liderem Serie A! Po końcowym gwizdku sędziego tifosi zgromadzeni na Juventus Arena zaśpiewali głośno hymn turyńskiego klubu. Oby tak dalej!

Juventus - Udinese 2:1 (1:0)
42' Matri, 62' Matri (asysta Marchisio) - 56' Floro Flores (asysta Isla)

Juventus (3-5-2): Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner (82' De Ceglie), Vidal, Pirlo, Giaccherini, Estigarribia (64' Pepe) - Matri, Quagliarella (65' Marchisio)
Ławka: Storari, Marrone, Del Piero, Borriello

Udinese (3-5-1-1): Handanovic - Ferronetti, Danilo, Domizzi (73' Battocchio) - Basta, Isla (85' Pereira), Fernandes, Armero, Pasquale - Abdi (45' Floro Flores) - Di Natale
Ławka: Padelli, Neuton, Ekstrand, Torje

Żółte kartki: 25' Vidal, 34' Giaccherini - 19' Fernandes, 51' Ferronetti, 89' Armero, 91' Di Natale

Sędzia główny: Paolo Valeri
Vinylside jest offline
Vinylside dostał 4 podziękowań za ten post.
Stary 29-01-2012, 16:56   #89

Tematów: 68

Zapraszam Was do obejrzenia kompilacji podsumowującej pierwszą część sezonu w wykonaniu Starej Damy.

Ładne emocje musiały być w Mediolanie :o
4:4 się skończył mecz Interu z Palermo, co ciekawe tylko 3 zawodników strzelało gole: dla Interu wszystkie Milito, dla Palermo hat-tricka strzelił Miccoli i jedną dołożył Mantovani.
Milan przegrał z Lazio, jedną z najbardziej nieprzewidywalnych ekip tegorocznych rozgrywek. Meczu nie oglądałem to nie wiem, jaki był jego przebieg, ale dość długo się utrzymywał wynik bezbramkowy. Swój mecz przegrała także Roma. Po ekipach z Rzymu szczerze powiedziawszy nie wiem czego się spodziewać..
Kilka meczów przełożono, w tym wczorajszy mecz Juventusu z Parmą, rozegranie go jest planowane na 15. lutego.

Cytat:
Na San Siro wszystkie bramki strzelili zawodnicy których nazwiska rozpoczynają się na M. Taka mała ciekawostka, pewnie często się to nie zdarza