Serie A - Temat zbiorczy - Strona 14 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Wojtek Szczęsny
Temat ma 209 komentarzy i 31217 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 20-08-2012 (16:57).

Tags: , , , , , , , , ,

Lista oznaczonych użytkowników

Serie A - Temat zbiorczy

« Amigo czesc 3 lub "Oryginalne" pomysły popowych wykonawców »

Odp: Serie A - Temat zbiorczy

No nie wiem jakim cudem Juventus jest wciąż jedyną niepokonaną w lidze drużyną w Europie. Zasłużyliśmy na srogi w#%@$@ol a jeszcze jakoś udało się wyciągnąć z tego remis, od początku powinni na boisku być Matri i Vucinić - o wiele lepsza para niż Boriello i Quagliarella (kompletnie NIC nie pokazali). Sędziowanie było co najmniej.. dziwne. Gol jak nic. Ale cóż, płakał z tego powodu nie będę
Milan w odróżnieniu od Juventusu dziś był w świetnej formie - Robson bezsprzecznie najlepszy na boisku.
No a Bonucci to jest zawodnik ZDUMIEWAJĄCY. Chyba jeszcze nigdy nie widziałem, żeby zawodnik w jednej akcji zaliczył asystę i strzelił gola. To jest po prostu karykatura piłkarza a nie stoper na miarę wicelidera Serie A.

O nieuznanej prawidłowej bramce Matriego nie wiedziałem, zawsze mnie coś ciekawego "na posiedzeniu" ominie.. ;x Czyli jednak w ukradzionych golach 1:1, co nie zmienia faktu, że Milan cisnął niemiłosiernie i mecz powinien być już rozstrzygnięty przed przerwą. Ale tak bywa, gdy nie umie się wykorzystać bezradności rywala i brakuje odrobiny szczęścia/sprawiedliwości.
__________________

Last edited by Ziko; 25-02-2012 at 22:03.
Ziko jest offline
Użytk. którzy podziękowali Ziko za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud

Cytat:
Napisał DJ Incartey Zobacz post
2-1 powinno być i tyle było.. ale nie było
Przypominam, że spalonego też nie było

Mecz ciekawy i pełen emocji. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Milanu i jutro ide do kościoła , ponieważ nie moge w to uwierzyć, że przegrywaliśmy tylko 1:0 xD
Druga część spotkania dla Juventusu - atak, atak, atak i w końcu upragniona bramka

Praca sędziów ? Cóż no po 1 DUŻYM błędzie dla każdej ze stron. Mowa tutaj o nieuznanych bramkach

Wynik jak najbardziej sprawiedliwy

Last edited by Vinylside; 25-02-2012 at 21:58.

benek2411 195benek2411 195

Juventus to normalnie jacyś farciarze Nadal jedyna niepokonana drużyna na starym kontynencie.
benek2411 jest offline
Stary 26-02-2012, 08:13   #134

Wiek: 30
Imię: Paweł

Alessandro Matri udzielił wywiadu dziennikarzom Mediaset Premium.

Matri powiedział po meczu: "Wiadomo, że każdy chce grać w podstawowej jedenastce i nikt nie chce siedzieć na ławce, ale to trener podejmuje decyzje i należy je zaakceptować". Następnie dodał: "W pierwszej połowie ewidentnie dominował Milan, chcieli odegrać się za dwie porażki z nami. Scudetto? Walka jest jeszcze długa i gdybyśmy dzisiaj wygrali, powiedziałbym to samo na ten temat. Komu dedykuję dzisiejszą bramkę? Mojemu tacie, który we wtorek ma urodziny".

Last edited by Vinylside; 26-02-2012 at 08:13.

Angelu 2

Myślę, że gdyby był Ibra, mecz byłby bardziej wyrównany..

DJ Incartey 53

Dzisiaj na Renzo Barbera Milan podjął ekipę Palermo. Rossoneri zdeklasowali gospodarzy wygrywając 0:4. W dużej mierze do tego zwycięstwa przyczynił się Zlatan Ibrahimović zdobywając hat-tricka.

Od samego początku do przodu ruszyła ekipa rossonerich, już w 1' niecelny strzał z dystansu na bramkę Palermo oddał Nocerino. Dwie minuty później kolejny strzał z daleka na bramkę Viviano, tym razem oddał Ibrahimović. W 7' blisko zdobycia gola był Urby Emanuelson, Holender zdecydował się na strzał z około 20 metrów zmuszając bramkarza Palermo do interwencji. W 10' z około 16 metrów strzał na vivat oddał Sylley Ali Muntari. Minutę później pierwszą bramkową akcję miało Palermo, Barreto po akcji środkiem pola oddał strzał na bramkę Christiana Abbiatiego, jednak prosto w goalkeeper'a Milanu. Od tego momentu ekipa Palermo grała co raz to odważniej, spychając Milan co raz głębiej. W 21' Zlatan Ibrahimović zmusza do kapitulacji Viviano! Szwed po dwójkowej akcji z Robinho uderza w lewe okienko bramki. 0:1! To pierwsza bramka Szweda po powrocie z 3-meczowego zawieszenia. Cztery minut później po wrzutce z rzutu wolnego Miccoliego na bramkę Milanu uderzył Budan, jednak niecelnie. W 30' po dośrodkowaniu Miccoliego zakotłowało się pod bramką Abbiatiego, kilka strzałów oddali piłkarze Palermo na bramkę Milanu jednak piłka nie wpadła do siatki. 30 sekund później po kontrataku swoją drugą bramkę zdobył Zlatan Ibrahimović! 0:2! W 35' z około 20 metrów na bramkę uderzył Ibrahimović. Viviano stanął w bezruchu, a piłka po długim słupku wpadła prosto do siatki. Zlatan tym uderzeniem zdobył swojego hat-tricka w przeciągu 15 minut! 0:3! Trzy minuty później szansę na kolejnego gola miał Zlatan, jednak Viviano na posterunku. Publiczność na Renzo Barbera jest niezadowolona grą swoich podopiecznych. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Milan deklasuje Palermo inkasując do przerwy 3 bramki.

Od początku drugiej połowy do ataku ruszył Milan, w 2' drugiej połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową na bramkę uderzył Ibrahimović. W 51' z rzutu wolnego uderzył Silva, lecz dobrze interweniował Viviano. W 56' ładnym strzałem popisał się El Shaarawy, zmuszając bramkarza Palermo do interwencji. Dwie minuty później po dośrodkowaniu El Shaarawiego gola głową zdobył Thiago Silva! 0:4! W 60' Palermo wypracowało sobie sytuację bramkową, jednak Barreto trafia w słupek. 300 sekund później w dobrej sytuacji znalazł się Aguirregaray, ale nie popisał się strzałem na bramkę Abbiatiego. W 71' w Thiago Silve wpadł... Mesbah. Brazylijczyk musiał na chwilę opuścić boisko. W 82' trochę rozluźniony Ibrahimović oddał strzał na bramkę Emiliano Viviano, jednak wysoko ponad poprzeczką. Dwie minuty później stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Zahavi. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Milan wygrywa na Renzo Barbera 0:4! To jego dziewiąte zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie.

PALERMO - MILAN (0:3)

[0 - 1] 21' Ibrahimović
[0 - 2] 31' Ibrahimović
[0 - 3] 35' Ibrahimović
[0 - 4] 58' T. Silva

PALERMO:
Viviano; Munoz, Migliaccio, Mantovani, Pisano; Barreto, Donati, Bertolo (50' Aguirregaray); Ilicic (84' Zahavi); Budan (60' Della Rocca), Miccoli.
MILAN: Abbiati; Abate, Bonera, Thiago Silva, Antonini (46' Mesbah); Nocerino, Ambrosini, Muntari; Emanuelson (54' El Shaarawy); Ibrahimovic, Robinho (81' Inzaghi).

SĘDZIOWAŁ:
Daniele Orsato

acmilan.com.pl

TUTAJ SKRÓT DO MECZU Palermo 0 – 4 AC Milan | FootyRoom - Latest Football Highlights

No i pięknie :D w takim stylu Milan doniesie lidera do końca sezonu ! A na pewno rozniesie Arsenal w rewanżu w LM ;P
Za 6 minut mecz Juve.. nie obejrze ale wynik trzeba będzie poznać.

Forza Milan! i powodzenia Starej Damie dziś!

Memciu jest offline
Memciu dostał 2 podziękowań za ten post.

merda [ˈmɛrda] RZECZOW. ż wulg. 'gówno'

Co do interu to coś im nie idzie- na 10 ostatnich spotkań 1 mecz do przodu i to ten 10 xD 7 porażek, 2 remisy- brawo Ranieri ; D Widze, że kluby w ogóle nie wyciągają wniosków z poprzednich sezonów ; ]

_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:

*Moderator nie ma obowiązku również odpowiadać na prowokacyjne posty czy wiadomości, może natomiast za to przyznać warna bądź bana, by "ostudzić" zapały użytkownika.

*L_7

Last edited by Longer_7; 04-03-2012 at 22:39.

Wojtek Szczęsny 950

no tak myślałem , że Inter raczej nie wygra.. słabo coś grają . A Juve zagrał kolejny raz średnio remisując. Milan widzę , dalej na fali. Nie mogę doczekać się meczu w pucharze

Last edited by Wojtek Szczęsny; 04-03-2012 at 22:25.