Jakie Są Wymagania Na Wszytkie Rangi? - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Ogólne > Ogłoszenia > FAQ

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Bartek
Temat ma 0 komentarzy i 21319 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 19-10-2006 (21:17).


Lista oznaczonych użytkowników


Jakie Są Wymagania Na Wszytkie Rangi?


zobacz także:

« - lub Plus - Niezmienia Się Przy Poście Na Wyższa Wartość »
Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-10-2006, 21:17   #1
Redakcja
  
 
Bartek's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Szczecin
Postów: 2 780
Tematów: 994
Moja Galeria: 1522
Podziękowań: 659
THX'ów: 11 093
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 36 (+)
Bartek 36

Nagrody Użytkownika

Jakie Są Wymagania Na Wszytkie Rangi?


Zakres ich obowiązków przewyższa nieco obowiązki Super Moderatorów.
Do ich obowiązków (oprócz pilnowania porządku) należy :
- Zarządzanie rangami (przyznawanie oraz zdejmowanie)
- Zmiana nicków (Opcja w dostępna w TWOIM PANELU)
- Sprawowanie władzy nad moderatorami
- Wybieranie moderatorów i super moderatorów

Super Moderatorzy, czyli forumowa elita. Rangę otrzymują jedynie najlepsi użytkownicy forum. Pilnują ogólnego porządku.
Kryteria, którymi się kierujemy, wybierając super moderatora :
- Minimum 18 Lat
- Wysoka kultura osobista
- Aktywność na forum oraz zapał do pracy
- Doświadczenie
- Znajomość regulaminów

Rangę przyznają Rang Moderatorzy i w szczególnych przypadkach Administratorzy.
Ranga specjalna przeznaczona dla naszych partnerów oraz osób które wsparły forum finansowo.

Ranga przyznawana jest z nadania.
Nadawana jest przez Administratora.Elitarna rang nadawana użytkownikom, którzy poprzez swoją aktywność wnieśli ogromny wkład w tworzenie forum. Range otrzymują głównie byli członkowie ekipy administracyjnej (Super Modzi, Rang Modzi, Admini), a także osoby, które tworzyły projekty, konkursy itp.

Ranga przyznawana jest z nadania.
Administrator oraz Rang Moderator nadają range.


Osoby tworzące kompilacje najlepszych hitów. Jeśli chcesz zostać członkiem ekipy napisz do Trush.


Ranga przeznaczona dla userów, którzy współtworzą ten serwis poprzez swoje uploady.
Otrzymanie rangi sprawia, że nie trzeba czekać, aż upload zostanie zatwierdzony przez moderatora forum.
Ranga przyznawana jest raz na jakiś czas przez Rang Moderatorów oraz Adminów, otrzymują ją osoby, które robią najlepsze, szybkie i pewne uploady na forum, posiadają szybkie łącza, oraz dobre źródła.


Ranga przeznaczona dla osób twórczych, sprawnie posługujących się profesjonalnymi programami graficznymi.
Zajmują się tworzeniem różnych projektów dla forum, zaczynając od avatarów dla użytkowników, kończąc na okładkach płyt oraz plakatach. Jeśli masz umiejętności graficzne, jesteś kreatywnym chciałbyś pracować dla forum, napisz zgłoszenie w temacie rekrutacji
Po zapoznaniu się z Twoimi pracami, ekipa zadecyduje czy należy Ci się ranga Grafika.

* Temat RekrutacyjnyTo ranga ciesząca się ogromnym szacunkiem na forum.

Range otrzymują osoby, które wyróżniają się na forum tym, że nałogowo wręcz pomagają innym rozwiązać problem, znaleźć długo szukany kawałek na forum i.t.p


Wymagania, jakie trzeba spełnić :
- 1000 plusów
- 1000 postów
- nienaganna opinia
- wysoka jakość udzielonej pomocy


Jeśli zostają spełnione, podobnie jak w przypadku rangi klubowicza, napisz w tym wątku http://www.4clubbers.com.pl/ogloszen...-requests.html lub bezpośrednio do rang moderatora


Ranga extremalnego klubowicza. Posiada ją niewielu.
Ranga przyznawana użytkownikom którzy na swoim koncie posiadają:
- 20 poleconych osób
- 750 dni na forum (od daty zarejestrowania)
- 500 tematów (bez tematów w dziale Song Request)
- 500 plusów (Plusy przed przyznaniem rangi zostaną sprawdzone)
- 5000 postów ! (Nabijane posty zostaną pominięte )
- szacunek oraz sympatia wśród innych userów forum i zdobycie poparcia przynajmniej u 8 Super Moderatorów forum.
Rangę przyznaje Rang Moderator (W szczególnych sytuacjach Administrator)

Po range należy zgłosić się w wątku lub napisać bezpośrednio do rang moderatora


Obecnie otrzymanie rangi umożliwia :
- możliwość zwijania i rozwijania postów z pozycji działu
- uaktywnienie działu "Galeria Forumowiczów" czyli dział z fotkami naszych klubowiczów.
- możliwość samodzielnej zmiany podpisu pod nickiem lub ustawienie sformatowanego (wybajerzonego) napisu przez Rang Moderatorów
- otwierać i zamykać własne wątki
- skrzynka powiększona do 175 wiadomości
- możliwość ustawienia avatara o parametrach 150x150 px i wadze ~20 kb
- brak limitu pobrań

Wymagania jakie należy spełnić, aby otrzymać rangę Klubowicz:
  • 300 Sensownie napisanych postów
  • 30 Uploadów (1 Link z aliasem = 1 Upload ; Liczone są tylko linki w tematach założonych przez użytkownika - posty w dziale song request nie są liczone do rangi!)(Linki MUSZĄ zawierać alias (MUZYKA KLUBOWA - Forum muzyczne, darmowe mp3, promocja muzyki,muza mp3) w nazwie pliku)
  • 30 Uczciwie zarobionych plusów

Wszystkie powyższe kryteria zostaną dokładnie rozpatrzone przez Rang Moderatora.
Czas, w którym musi być podjęta decyzja w sprawie danej rangi wynosi max. 72h (3 Dni)

Podania o range należy składać w tym temacie: LINK


Ranga przyznawana kobietom od pierwszego posta!. Wyróżnia kobiety spośród tłumu samców. Nie daje przywilejów, jak ranga Klubowicz (Kobiety również muszą spełnić wymagania na rangę Klubowicz, aby uaktywnić funkcje zarezerwowane fioletowemu kolorowi)
Ranga Kobieta umożliwia dostęp do ukrytego działu "Kobiety", do którego męska część forum nie ma wprawa wstępu (dział moderowany tylko i wyłącznie przez kobietę)
Aby otrzymać rangę Kobieta, napisz prywatną wiadomość Rang Moderatorom, a oni zajmą się resztą
Zapraszamy również, do zapoznania się z poniższym tekstem.
Informacja dla Kobiet
Ranga młodego klubowicza przeznaczona jest dla bardzo aktywnych userow, którym niewiele brakuje do otrzymania rangi Klubowicza.
Ranga jest automatycznie przyznawana użytkownikom, którzy spełniają poniższe wymagania:
- 10 Uczciwie zarobionych plusów
- 200 Sensownie napisanych postów
- minimum 7 dniowy staż na forum
Graficzne przedstawienie hierarchii i klasyfikacji rangMamy nadzieję, że wszystkie wymagania zostały przedstawione jasno i klarownie. Także zapraszamy do starania o uzyskanie którejś z nich .
Pozdrawiamy - Ekipa 4Clubbers Forum

Last edited by Trush; 08-03-2020 at 11:32.
Bartek jest offline  
Bartek dostał 449 podziękowań za ten post.
ᵴнᴀᴘоᴠ1996, ----Bartis----, ..Radzio, .:>DJ_RUDY<:., .::WADIX::., .:PrzemQs:., .Fratherax, .KrzyHu., 10junior90, 3R., 5ir Oko, A - VaiLa, A$AP FΣ厶îX ₲, A-Rockz, Adasko, AdiBoss, Adriano Sabados, Ad_rian, ALCHEMIK, alekss, Alex Tekk, Alex Unisonn, Alpinus, And-Rey, Anjunadave, Archanioł, Arek 76, arielo91, Ashley_Sheridan, Autyś, auu, Avcia, B@rtAS, bajlando94, Banaeek, Bart0o0sh, BartaSSek, Bartek L, bartek1989, BassBoyDj, Bastian South, Bazi54, Be Ny, Bilson, Biturbo, Black Life, Bloxxy, brain, Brian White, Bricksky, Brylant1, bujo14, Came K, Carl Sin, Carlos Moretti, Carola, ChaosVego, Chris Antoua, Cipter0s, ClearMind, Cnaack, Costa, cpunek1, Creativ, Criss Dave, Czarnyy, D@mii, daawid92, Daffy Duck, dalczos, Damzi2P9, Danielowy., DaniuS, danyy09, Dariio, Dario S, Dariushinio, Daroos, darXide, DaveDarrell, David Haaga, David., Davy, Dawca Mocy, Dejvis, Dejwus, Dervis, DiegoDiaz, DirtTrack, DiscoVision., DJ 2ZIN, Dj Coredo, DJ dawsik, dJ JoJo, Dj Kerfur, DJ KLUDU, DJ mAjKeL, Dj Martines, Dj Master !, Dj MaXimus, DJ Rename, DJ Robbie, Dj Rooby, Dj Stick6, dj ToMi, Dj Velton, DJ Zaku, dj.crass, dj.virtuoz, DjAdii, djadrriano, DjAquinio, DjCrazz, djemndez, djgalen, djgregor11, djharus, DJMatius123xD, DjMrCasper, DjOmega, Djshift, djtrush, DJ_Kłosek, dj_maniac, DLH1, DobreZiolo, dominik13, DragerSPL, DzieckoFarta, dzordzo12, East Sanderz, effektive, Ekhm!, Eleman, ElKamilbanalt, Endriu3723, enMateo, Escar, EvO, Farma, FazZi85, Firzen, fleciuu, Floorfiller, Flui23, For the Moment, forecast, ForgedSound!, frelek93, French Master, Frezek, Friggio, fulo20, Funkatron!, Future Music, FuturePhobia, Gaalikk, georg1000, Gerapaaa, Gincu, gonzo490, Gordon_FreeMaN, Gosek, Gr3q, GraFF6, Graffik87, Grafit, graham14, Gregor290, Greg_Blade, grewlas, Grey Wolf, Grzekus, grzybek17, Guess Who?, HanyzZ, HardBrother, hardwell2, hasek, HBL! ^^, HesKeY91, House Chocolate, HowToBePro, HunterBeatz, I Am Rock!, Ice_Clubber, inproject, Interius, Isakson, J.Ev, Jamanda, JanCio, JANKOS69, janusz1993, jascurka, Jasioo, JAU, jhhj, JMK Squadd, JotDee, Jurzic, ka96rol, kaczi15, KaJo., kalesa, kamel92, Kameleon, kamil338, Kamyk1987, Kamyk92, kantare, Karolek4163, kędzior, Kingsley, kolega tuptusia, Komar 1990, Komaro, KonFish, kosteczka:*, KovaL, Kowalski, Krissmaan, krystof1994, Krzysztof W., Overfall, kuczynsky, Kukus1704, kynoo, Latty, LeonekE&H, lexuzzzz, Liam Tomaszewsky, Life4Music, Li_ioN, LoLliPoP93, Long3r, longdist, Longer_7, LoveTrance, LPG, Lucky Wenes, Lukezz, luki0953, luki1650, lukibaze, M-Severin, M@tthew, MaciejJB, MaciekM:), Magg, Maite Radar, MajorMejdzer, malmu, malypm, ManCin, manio750, Marc Deen, marian1993, MarksMusic, MarkZz, marodragon, Marqess87, Martin F., master-photo, MastErO, Matik159, Matikte, Matt Van House, Matthew Dj, MaTTheW23, mattrecords, Max Reason, MaxGroven, MAXIM25, Maxiormchw, MaxKolanko, meegie, mega_grzenio, Meo, Mevix, Michael AQua, Michael Zenner, Micky92, Miki95, milek87, miltoneuro, MISTER X, mister122, mlodaa, Modi Way, MoroZ, MR Piorun, Mr.Greeen, mrfabien, MyBijaCZ, Myuuks, Naeba, nagas89, NaimaDSwDn, Nalesnik09, Nature, Negan, NewEvoluTion, Novy Q09, No_Name, nygalska, okole81, Olszak, omenek18, OneBeat, onetonet, Paatrys, PabloXX, pachu93, Panuś, Patrick Noise, Paul Andrew, Pavik, Pavlak, Pete Stan, Phalacrocorax, Picus, PilarKowiec, piNk_AppLe, PioBass, piotrek199182, piralife, PlasticBoy, Poket, Pokrecony, Pokus, POLTER, Potajtany :), pr0krab, PrezZzeS, Projekt 91, Przemekk, Puclav, PuMpErNiKiEl, Pyotrazz, Qka, R3belz, r4dzio, Radu5, Rafael J, rafal1239, Rafałq, Raptus, Redex, Redooox, reese2me, Reloaded, Rene, Reverse, Revolve1, rifik03, rmxed, ROBERTKO, robertlg, Roniq20, RoodMaster, S.U.H.Y, s4jm0n3k, Sakio, SanSeb, Santa Clau5, Schizophonic, scyzoryk92, sebabuj, sebastian617, Sejwel, serg, seweryn091, sHoGo, Silvio, Simon Gates, Sir Conceptz, siwy9011, Skilar, Skyhunter, SojeR, SONY CEZAR, SoonWeey, Sowinho, spooky, stacher91, Stachula, Stachuu, stona85, Stretch, SuliO, SyitBit, sylosia, Sylw!a, Syneg, Szopen, szymo89, T-M-S, tarnas4, Terstin7, Thomas Grand, Tic_Tac, tomas2288, tomeczektfo, Tomek, Tommy Rain, trisek, TurboDymoMan, turok, UnicornX, Veliox, wacek34, Wajper, Wasal, Watu, Wiktorex, wili18, Wojtas1990, Wojtek Szczęsny, Wujek Wasil, Xa!mE, XPoweR29, yot84, Zaw!aS, Zegar., ziomal20084, Zola1908, _Ewelina, _Insomnia_, _Jack, _Janusz_, _Jocker_, _Kamil, _Karolajn, _kyl._, _LuQ_, _Pablo_, _Rafael, _Simon, _Small_, _SmoQ_, _Szymon, _Tommy_, _wLOLs_, _Wolverin€_
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Zamknięty Temat
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:58 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
-->