Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Ciekawe...

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Jacol
Temat ma 697 komentarzy i 114653 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 24-01-2016 (22:11).


Lista oznaczonych użytkowników


Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie


zobacz także:

« Nowoczesna eDuKaCjA lub Białoruś ponownie proponuje odbudowę Korony Rzeczypospolitej »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13-02-2011, 10:10   #1
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 29
Postów: 581
Tematów: 96
Podziękowań: 301
THX'ów: 535
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Nie możesz głosować!
0
Nie możesz głosować!

Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie

Elenin czy coś innego?


Kometa Elenin odkryta rzekomo 18 calowym teleskopem przez rosyjskiego astronoma amatora zrobiła karierę na forach konspiracyjnych. Jednakże rewelacje na temat jej bliskiego przejścia 15 marca wyglądają raczej na próbą zdyskredytowania alternatywnych źródeł informacji. Audycja Alexa Jonesa, w której rzekomo miała wystąpić pracownica Białego Domu nie zawiera tego fragmentu, tak więc zarzuty niejakiego Dawida nie mają potwierdzenia. Wygląda to więc raczej na dezinformację niż na rzetelną próbę ostrzeżenia opinii publicznej. Także obliczenia orbity komety dostarczone Laurze Knight - Jadczyk wyglądają na tzw. "hoax" czyli zwykłe oszustwo. To całe zamieszanie musi mieć jednak swoje przyczyny, być może jest coś ważnego o czym nie powinniśmy wiedzieć?
Zmiany klimatu obserwuje się nie tylko na Ziemi, także na Marsie, a nawet na Jowiszu. Przyczyną może być aktywność Słońca lub też inny czynnik. Obecność dużego ciała niebieskiego w Układzie Słonecznym jest możliwa, choć dominuje raczej opinia, że to Słońce jest powodem tych zmian. Coś jednak musi powodować zmiany na Słońcu?
Nie dzisiaj próbował odpowiedzieć na to pytanie, zaznaczę jednak kilka alarmujących faktów, które mogą niedługo zmienić całe nasze życie.
  • Zwiększona aktywność tektoniczna - ilość trzęsień ziemi i aktywność wulkanów wciąż narasta, co gorzej - ukrywane jest to przed opinią publiczną.
  • Niektóre obszary wyraźnie się zapadają, wygląda na to, że cała skorupa ziemska niebezpiecznie faluje. Obserwowana jest też zmiana położenia bieguna magnetycznego, a być może i geograficznego. Pewnych danych nie da się już ukryć, gdyż niezbędna jest korekcja np. w lotnictwie.
  • Poważne anomalie pogodowe - jako czynnik podaje się globalne ocieplenie, zjawiska oceaniczne jak El Nino czy La Nina czy też broń HAARP. Anomalie jednak wcale nie ustają, choć jak na razie nie dotknęły większej części Europy (poza wyjątkowo ostrą zimą w Anglii). Jak tłumaczą to niektórzy eksperci, może być to początek małej epoki lodowcowej.
  • zwiększona obecność małych ciał kosmicznych w pobliżu Ziemi. Np.dzisiaj lub jutro być może będziemy mogli obserwować przelot asteroidy w odległości zaledwie 100 tys km od Ziemi. Spaceweather.com Time Machine
  • Wymieranie różnych gatunków zwierząt. Zjawisko nie ustępuje, choć mało się o nim mówi w mediach.
  • Zabezpieczenia elit. Budowane są schrony podziemne, gromadzone są na gwałt zapasy żywności - ale tylko dla wybranych. I też niewiele się o tym słyszy w mediach.
Nie wygląda to zbyt ciekawie. Oczywiście, kryzys jest problemem, możliwe załamanie się dolara, które pociągnie ogólnoświatową depresję o niespotykanych dotąd rozmiarach też. Ale nie możemy zapominać o tym, że istnieją poważniejsze zagrożenia, które mogą spowodować upadek całej naszej cywilizacji. A przecież można się przygotować na kataklizmy i je przetrwać. Jak zauważyliście, nic nie wspomniałem na razie o Nibiru. Trudno bowiem mówić o czymś czego na razie nie widać...
Monitorpolski's Blog
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Technologia śmierci" modyfikuje pogodę na Ziemi? Apokalipsa już 15 marca?


Uwaga, z materiałów opublikowanych w ostatnich godzinach w internecie, głównie na YouTube wynika, że Natalie, o której mowa jest poniżej może być byłą pracownicą Białego Domu. Osoba, która zwróciła uwagę na jej wypowiedź odnośnie zagrożenia jakie nas czeka rzekomo 15 marca, David - emeryt, znów się odezwał, potwierdził, że jego dawne konto na YouTube zostało zablokowane, przyznał że pracuje w Hollywood i nadal twierdzi, że tę rozmowę słyszał. Jest to wszystko bardzo dziwne, bowiem wyciek już nastąpił - wraz z dokumentem, do którego link podaję poniżej. Być może chodzi teraz o zminimalizowanie szkód jakie może przynieść ujawnienie tej afery. Drugą opcją jest to, że Natalie i jej "rewelacje" mają za zadanie odwrócenie uwagi od innych problemów, jak np. upadek dolara. Dlatego zamieszczam na końcu skrót tłumaczenia "Amerykanina", który dosadnie mówi o tym, że dolar lada dzień może stracić 2/3 wartości.
================================================== ================
Bardzo niepokojące informacje wyciekły na YouTube w ostatnich dniach na temat niebezpieczeństwa, które nas może czekać 15 marca.
Zacznijmy od jednego z czołowych programów radiowych w USA - "Coast to Coast" George Noory (de facto jest to najpopularniejszy program nocny w USA). Na szczęście w USA nie cenzoruje się telefonów do stacji, tak jak np. w totalitarnej Polsce. Na początku lutego b.r. Natalie z Teksasu (
)zadzwoniła do George"a (kliknij zlinkowany do audycji obrazek po lewej) z sensacyjną informacja, że posiada dokument rządowy, z którego wyraźnie wynika, że zmiany pogodowe na Ziemi jest wynikiem modyfikacji prowadzonych przez rząd amerykański! Pozwala na to technologia Tesli, badana w tzw. Area 51 od lat 50-tych. Wynikiem modyfikacji wg. Natalie są wszelkie anomalie, łącznie z potopem w Australii.

kliknij by ściągnąć pdf
Dokument rządowy, o którym mówi Natalie w części został umieszczony prawdopodobnie w treści artykułu: http://www.cftc.gov/ucm/groups/publi...08-004c002.pdf Z dokumentu wynika m.in. że smugi chemiczne, tzw. "chemtrails" są potrzebne dla modyfikowania pogody. Pogoda jest wykorzystywana jako broń - wielokrotnie potężniejsza od bomb atomowych. Np. jeden sztorm może mieć moc 10,000 1-megatonowych bomb wodorowych!. Te nowe technologie są określane w artykule "technologiami śmierci". Warto dodać, że z Natalie dzwoniła wcześniej do Alexa Jonesa, który ją wyciszył, a jej krótka rozmowa została wycięta z retransmisji.
Jeszcze bardziej niepokojące informacje dochodzą z całkiem niezależnych (?) źródeł (w obecnych czasach trudno ocenić co jest informacją, a co dezinformacją - w ocenie musimy się kierować naszym tzw. zdrowym rozsądkiem).
kometa jest już blisko
Otóż 15 marca może dojść do gwałtownej zmiany pola magnetycznego Ziemi na skutek przelotu w pobliżu komety Elenin.
Laura Knight Jadczyk
, która ma również strony po polsku (jej mąż jest Polakiem), jak ta: Kasjopeański Eksperyment, podaje
(jeśli nie jest to ona, to publikacja oparta jest na jej opracowaniach), że przelot komety 15 marca spowoduje wielką fluktuację pola magnetycznego Ziemi. Wywołać to może też potężne trzęsienia ziemi i zwiększoną ogólną aktywność tektoniczną. W 2009 roku bardziej odległy przelot komety spowodował ponoć potężne trzęsienie ziemi w Chile. Rządy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i dlatego np. amerykańska agencja FEMA na gwałt skupuje zapasy długotrwałej żywności, odzieży, koców itp, o czym już informowaliśmy. Wg. autorki filmiku, Majowie mogli przewidzieć przelot tej komety, choć mogli się pomylić o rok.
Trudno jednak przypuścić, żeby mała kometa miała tak wielki wpływ na pole magnetyczne Ziemi. Można raczej przypuścić, że jej przelot jest wynikiem obecności większych ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym.
Najciekawsze nagranie jednak zniknęło z YouTube - ocalił go pewien użytkownik, który nagrał kamerką ekran komputera. (link na obrazku po lewej, na wszelki wypadek podaję go też tu:
). Przedstawia Amerykanina mieszkającego za granicą, który ostrzega przed gwałtownym kolapsem dolara, którego wartość jest od kilku tygodni sztucznie utrzymywana. Podobnie na giełdzie notowania są sztucznie zawyżane. Amerykański FED drukuje miliardy dolarów bez żadnego zabezpieczenia, w związku z czym w ciągu najbliższych 40 dni musi dojść do załamania się tej waluty. W internecie znajdują się ponoć informacje nt. nadchodzącego kryzysu dolara, który ma spaść na wartości ponad 3-krotnie. Spowoduje to nagły wzrost cen, do takiego stopnia, że artykuły w sklepach będą zbyt drogie dla przeciętnego klienta. Amerykanin zaleca zrobienie zapasów na co najmniej 6 miesięcy. Ostrzega on też przed innym zagrożeniem, które wiąże się ze zmianą pól ziemskich - mówi on wyraźnie o zmianie geograficznych pól ziemskich, nie magnetycznych. Elity rządowe wiedzą o tym zagrożeniu, w związku z czym od dawna budowane są schrony, a teraz FEMA na gwałt gromadzi dodatkowe porcje żywności. Amerykanin zaleca natychmiastową przeprowadzkę na tereny wyżynne. Zmiana pola ma nastąpić już około 15 marca. Wiadomości te pochodzą rzekomo od informatora powiązanego z rządem USA - kobiety, która ryzykuje życiem przekazując te niepokojące dane.

Last edited by Jacol; 13-02-2011 at 10:13.
Jacol jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 13-02-2011, 10:30   #2
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Zolczi's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Probo
Wiek: 34
Postów: 4 921
Tematów: 746
Podziękowań: 1 680
THX'ów: 5 872
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 1250 (+)
Zolczi 1250
Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

a juz taki spokoj byl z apokalipsami i koncami swiata... ale nie, bo za dlugo bylo cicho to ktos musial wynalezc kolejna teorie echhhh ludzie....................
__________________
Zolczi jest offline   Reply With Quote
Zolczi dostał 9 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 10:49   #3
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 29
Postów: 581
Tematów: 96
Podziękowań: 301
THX'ów: 535
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Gdybyś miał pojęcie o tej tematyce, to byś inaczej pisał. Nie znasz faktów, więc po co piszesz? Ty myślisz, że jak w tv tego nie mówią to jest to kłamstwo? Radze ci: mniej telewizora, gier, itp., więcej informacji o tym co się dzieje.
Ja nie mówie, że to akurat musi być prawdą. Faktem jest to, że zamydlają nam oczy 2012 r.. Jak będzie miało coś nastąpić to nastąpi wcześniej.
A wracając do ciebie. Może chcesz strone gdzie pokazana jest ziemska magnetosfera? Może przejrzysz wtedy na oczy i zobaczysz, że coś jest nie tak

A i jeszcze jedno, zanim skomentujesz znów coś słowami - ech ludzie - to radze najpierw przeczytać, bo nie sadzę, żebyś choć jedno zdanie oczkiem obiegł.

Last edited by Jacol; 13-02-2011 at 10:52.
Jacol jest offline   Reply With Quote
Stary 13-02-2011, 10:53   #4
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 83
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Wszystko leży w rękach Boga moi drodzy i żaden pieprz*** naukowiec nie jest w stanie nic przewidzieć... Tyle wam powiem na ten temat.
__________________
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote
PlejMajStajl dostał 16 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 10:55   #5
..:: Clubbers Helper ::..
  
 
Zolczi's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Probo
Wiek: 34
Postów: 4 921
Tematów: 746
Podziękowań: 1 680
THX'ów: 5 872
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 1250 (+)
Zolczi 1250
Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250Zolczi 1250
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

bede szczery. z tematu nawet zdania nie przeczytalem. wystarczylo mi "apokalipsa 15 marca". i to co sobie pomyslalem napisalem w swoim poscie wyzej. ale o link poprosze lubie takie ciekawostki. moze wtedy zmienie zdanie. a tymczasem przeczytam twoj temat i zrobie edita a co do telewizji i gier to z jednego i drugiego korzystam mało
__________________
Zolczi jest offline   Reply With Quote
Zolczi dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 10:58   #6
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 29
Postów: 581
Tematów: 96
Podziękowań: 301
THX'ów: 535
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

A może chcesz tekst, który obróci twoje życie o 360 stopni?
Jacol jest offline   Reply With Quote
Jacol dostał 9 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 11:04   #7
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 83
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: Apokalipsa już 15 marca?

No a mnie np dziwi jedna rzecz.. Postęp technologii jest tak rozwinięty w tych czasach, więc dlaczego "amerykańscy naukowcy" (jest mit o takich ludziach, ponoć nawet istnieją) nie rozkminią czegoś, żeby taką komete np rozpier***.. Jeżeli robią kilkanaście lat badania jakies itp itd i wiedzą, że takie gówno leci sobie gdzieś tam we wrzechświecie to mogliby wysłać coś, co by zrobiło z tym porządek i tyle... Na bank mają takie możliwości.
__________________
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote
PlejMajStajl dostał 6 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 11:07   #8
..:: Klubowicz ::..
  
 
Vision_'s Avatar
 
Dołączył/a: 28 Nov 2010
Miasto: Okolice Trójmiasta
Wiek: 28
Postów: 1 176
Tematów: 209
Podziękowań: 791
THX'ów: 2 193
Imię: Piotrek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 24 (+)
Vision_ 24
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

A tam już bodajże w listopadzie mieliśmy zginąć wszyscy
A więc do następnego razu clubbersiki.
Idiotyzm..ile jeszcze tematów na ten temat tutaj będzie?
Może kategorie osobną załóżcie aby fani końca świata mogli zakładać tematy w jednym miejscu ?
Do 2012 będzie jakiś milion teorii, a już po dowiemy się o kolejnej mówiącej o tym, że zostaliśmy ocaleni cudownie. "Cud nad forum"

Cytat:
Napisał Jacol Zobacz post
Ja jestem tylko przeciwnikiem dezinformacji społeczeństwa. Nie bawie się w żadnego proroka, ale próbuje wymusić na was myślenie, żebyście na oczy przejrzeli.
Spoko

Cytat:
Napisał PlejMajStajl Zobacz post
Media robią z ludzi głupków. Ktoś robi to celowo, takie zastraszenie ludzi musi mieć jakiś cel... Tylko po co to robić ? : D Tego nikt nie wie, nawet pracownicy biedronki... : )
Wielka promocja w MEDIA MARKT będzie w 2012 roku. Nie dla idiotów.

Cytat:
Jeżeli ma coś się stać to stanie w tym roku.
A skąd ta pewność?
Polecam lekture:
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/arti...ORTAZ/69941824
Cytat:
Myślenie o końcu towarzyszy ludzkości od samego początku jej istnienia. Bo co się zaczęło, musi się kiedyś skończyć.
__________________

Last edited by Vision_; 13-02-2011 at 11:33.
Vision_ jest offline   Reply With Quote
Vision_ dostał 3 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 11:09   #9
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 29
Postów: 581
Tematów: 96
Podziękowań: 301
THX'ów: 535
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Mają, oczywiśćie. Amerykanie są techniką do przodu 25 lat od nas, ale to jest oczywiście tajne. Tu chodzi jedynie o to, żeby przyporządkować sobie ludzi. Polecam poczytac o NWO.

---
Piter... Ja nie jestem fanem końca świata. Ja jestem tylko przeciwnikiem dezinformacji społeczeństwa. Nie bawie się w żadnego proroka, ale próbuje wymusić na was myślenie, żebyście na oczy przejrzeli.
W listopadzie koniec świata? Słyszałem o wojnie tylko, która miała wybuchnąć. Te całe przepowiednie to są chwyty marketingowe. Osobiście nie wierze w żadne.
Każdy człowiek lubi co innego. ty np. lubisz muzyke i nikt sie tego nie czepia. Ja osobiście również lubie muzyke, ale interesuje mnie także geografia fizyczna(meteorologia, kilmatologia w szczególnośći) i oczywiście astronomia.
Więc nie bądź "rasistą" Każdy lubi to co lubi.
---
Cytat:
Do 2012 będzie jakiś milion teorii, a już po dowiemy się o kolejnej mówiącej o tym, że zostaliśmy ocaleni cudownie. "Cud nad forum"
I powtórze się ale, gdybys miał odrobine pojęcia i troche pomyślał, to doskonale byś wiedział, że 2012 to wielka ściema, zrobiona po to aby ludzie nie panikowali teraz. Jeżeli ma coś się stać to stanie w tym roku.
---

Last edited by Jacol; 22-10-2012 at 21:50.
Jacol jest offline   Reply With Quote
Jacol dostał 7 podziękowań za ten post.
Stary 13-02-2011, 11:21   #10
..:: Klubowicz ::..
  
 
PlejMajStajl's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: lubelskie
Postów: 2 096
Tematów: 83
Podziękowań: 899
THX'ów: 2 455
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 92 (+)
PlejMajStajl 92

Nagrody Użytkownika

Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Media robią z ludzi głupków. Ktoś robi to celowo, takie zastraszenie ludzi musi mieć jakiś cel... Tylko po co to robić ? : D Tego nikt nie wie, nawet pracownicy biedronki... : )
__________________
PlejMajStajl jest offline   Reply With Quote
PlejMajStajl dostał 5 podziękowań za ten post.
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2020 DragonByte Technologies Ltd.
-->