4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe Zjawiska niewyjaśnione, problemy społeczne, anomalie ziemskie
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-02-2011, 11:09   #9
Jacol
..:: true Member ::..
  
 
Jacol's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Sep 2006
Miasto: Piekło
Wiek: 33
Postów: 586
Tematów: 76
Podziękowań: 301
THX'ów: 536
Wzmianek w postach: 12
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 3 (+)
Jacol 3
Odp: Apokalipsa już 15 marca?

Mają, oczywiśćie. Amerykanie są techniką do przodu 25 lat od nas, ale to jest oczywiście tajne. Tu chodzi jedynie o to, żeby przyporządkować sobie ludzi. Polecam poczytac o NWO.

---
Piter... Ja nie jestem fanem końca świata. Ja jestem tylko przeciwnikiem dezinformacji społeczeństwa. Nie bawie się w żadnego proroka, ale próbuje wymusić na was myślenie, żebyście na oczy przejrzeli.
W listopadzie koniec świata? Słyszałem o wojnie tylko, która miała wybuchnąć. Te całe przepowiednie to są chwyty marketingowe. Osobiście nie wierze w żadne.
Każdy człowiek lubi co innego. ty np. lubisz muzyke i nikt sie tego nie czepia. Ja osobiście również lubie muzyke, ale interesuje mnie także geografia fizyczna(meteorologia, kilmatologia w szczególnośći) i oczywiście astronomia.
Więc nie bądź "rasistą" Każdy lubi to co lubi.
---
Cytat:
Do 2012 będzie jakiś milion teorii, a już po dowiemy się o kolejnej mówiącej o tym, że zostaliśmy ocaleni cudownie. "Cud nad forum"
I powtórze się ale, gdybys miał odrobine pojęcia i troche pomyślał, to doskonale byś wiedział, że 2012 to wielka ściema, zrobiona po to aby ludzie nie panikowali teraz. Jeżeli ma coś się stać to stanie w tym roku.
---

Last edited by Jacol; 22-10-2012 at 21:50.
Jacol jest offline   Reply With Quote
Jacol dostał 7 podziękowań za ten post.