Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska - 26.11.2011 - Relacja - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Imprezy Klubowe & Festiwale > Archiwum Imprez

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Eryn
Temat ma 2 komentarzy i 848 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 02-12-2011 (02:50).

Tags:


Lista oznaczonych użytkowników


Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska - 26.11.2011 - Relacja


zobacz także:

« Inspiration - Szczecin lub Mikołajki @ Moderna - Dębica »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-12-2011, 18:27   #1
..:: Klubowicz ::..
  
 
Eryn's Avatar
 
Dołączył/a: 11 May 2006
Miasto: małoplska
Postów: 513
Tematów: 190
Podziękowań: 349
THX'ów: 3 050
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 26 (+)
Eryn 26
Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska - 26.11.2011 - Relacja

Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska w Kętach były nagłaśniane praktycznie przez cały miesiąc, dlatego też apetyt klubowiczów na wspaniałą imprezę był ogromny. Czy wszystko udało się tak jak powinno? Zapraszamy zatem do relacji która będzie odpowiedzią na to pytanie!Zacznijmy więc wszystko od samego początku, gdyż jak wiadomo impreza rozpoczęła się o równej godzinie 20:00. O tak wczesnej porze większość osób jeszcze spędzała mile czas przy posiłku w restauracji lub spędzała miło czas w lożach ciesząc się ulubionymi trunkami spożywanymi w gronie swoich znajomych. Czas na pewno umilała świetna muzyka, którą można było usłyszeć na dwóch salach, bo jak wiadomo w Soboty impreza zawsze opiera się na dwóch klimatycznych pomieszczeniach, w których każdy klubowicz znajdzie coś dla siebie.
Pierwsze na co należałoby zwrócić uwagę to olbrzymie zainteresowanie „wróżkami” które przepowiadały przyszłość naszym klubowiczom. Ba! Od samego wejścia można było poczuć zapach magii unoszącej się w powietrzu, stąd też grono osób w klubie systematycznie się zwiększało. Magicznie było również już o samej godzinie 22:00, ponieważ to właśnie ta pora przyniosła nam spore ożywienie i dosyć sporą liczbę osób w klubie. Wszystkie loże systematycznie się zapełniały a i na parkiecie można było zauważyć coraz to większą liczbę imprezowiczów. Także wszystko zmierzało w dobrym kierunku.
Zapowiadane wróżki, tatuaże a przede wszystkim przepowiednie były dosłownie na każdym kroku dlatego ponad 90% osób odwiedzających klub wiedziała już jaka czeka ich przyszłość. W jednym przypadku były to wiadomości bardzo dobre, w drugim z kolei przez które trzeba było zamoczyć usta w smacznym drinku…
Skoro nasunął się temat drinków to na olbrzymi plus zasłużyli barmani i barmanka, a to za sprawą świetnie podawanych trunków. Bywam na wielu imprezach, w bardzo wielu miejscach lecz tutaj naprawdę mogłem skosztować bardzo smacznych drinków które przede wszystkim były na wysokim poziomie. Śmiało więc mogę polecić Mohito, gdyż jest mega orzeźwiające a o to w tym wszystkim chodzi! Orzeźwiające i świeże były także owoce na każdym stoliku które przygotowała dla nas obsługa klubu. Było to bardzo miłe zaskoczenie, gdyż świeże i soczyste owoce idealnie smakowały podczas intensywnej zabawy!
Muzycznie z kolei było tak jak zawsze – Sala Herbowa to sama komercja i największe hity ostatnich dni przy których można się świetnie bawić. Z kolei w Sali red dominowały kawałki typowo klubowe przez co każdy mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Warto jednak się zastanowić by na Sali Red wprowadzać nieco ambitniejsze gatunki muzyczne, które na scenie klubowej są mniej znane lecz są naprawdę godne uwagi. Mowa tutaj o rodzaju muzyki jaką jest progressive, dubstep czy tech-house. Zapewne byłoby to ucztą dla ambitnych słuchaczy.
Krótko podsumowując Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska trzeba je zaliczyć do bardzo udanych! Najwięcej osób w klubie można było zobaczyć tuż po północy zaraz po zamknięciu restauracji, stąd też zabawa trwała do białego rana! Największym plusem był oczywiście sam klimat imprezy a co było największym minusem? Chyba dosyć przesadna liczba facetów, gdyż zwykle w tym klubie bywa większość płci pięknej- w Andrzejki było nieco inaczej. Nie pozostaje zatem nic innego jak wybrać się najbliższe mikołajki oraz oczekiwać niesamowitej, sylwestrowej zabawy! Po andrzejkach można śmiało powiedzieć- że Klub Rycerska to gwarancja świetnej zabawy! Na deser całej relacji, przedstawiam opinie przypadkowo napotkanych klubowiczów odwiedzających klub, a was drodzy bywalce serdecznie pozdrawiam:
Opinie przypadkowo napotkanych klubowiczów odwiedzających klub:
Angelika: „Impreza było bardzo udana, ciekawy wystrój klubu w powiązaniu z miłą dla ucha muzyką był świetnym połączeniem. Mogę jeszcze dodać, że barmani świetnie zaserwowali drinki, a andrzejkowy klimat dał się każdemu we znaki. Wróżby oraz smaczne przekąski były idealnym dodatkiem. Polecam”
Maciek: „Przyznam się szczerze, że na imprezę andrzejkową miałem udać się gdzie indziej. Lecz po namowie moich znajomych postanowiłem pierwszy raz zawitać do klubu Rycerska. Nie zawiodłem się ani trochę, a co najlepsze postanowiłem bywać tutaj bardzo często, gdyż urzekł mnie ten klub. Również kultura jaka panuje w klubie jest nieporównywalna do innych klubów w których bywam”.
Marta: „Bardzo udana impreza i jeszcze bardziej udane wróżby- mam nadzieję że się spełnią! Do zobaczenia na andrzejkach”.
Daniel: „Huczne zapowiedzi w Radiu planeta nie poszły na marne! Ja i moja partnerka bawiliśmy się naprawdę świetnie. Warto było przebyć ten dosyć długi kawałek drogi by przekonać się na własnej skórze jak wiele jest w stanie zaoferować Klub w Kętach! Polecam!”
Poniżej również Video z Imprezy:
__________________
Eryn jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 01-12-2011, 18:54   #2
..:: Klubowicz ::..
  
 
skukany's Avatar
 
Dołączył/a: 03 Jan 2006
Miasto: Kęty
Postów: 2 046
Tematów: 322
Podziękowań: 59
THX'ów: 822
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 12
Plusów: 46 (+)
skukany 46
Odp: Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska - 26.11.2011 - Relacja

widzę coś z mojego miasta szkoda że tak mało zdjęć ale musiało być ciekawie tak jak z cenami w owym lokalu
skukany jest offline   Reply With Quote
Stary 02-12-2011, 02:50   #3
..:: Elite VIP ::..
  
 
Nobody's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Dec 2005
Miasto: Nowhere
Postów: 2 847
Tematów: 449
Moja Galeria: 1017
Podziękowań: 231
THX'ów: 14 298
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 35 (+)
Nobody 35
Odp: Andrzejki w Klubie Piwnica Rycerska - 26.11.2011 - Relacja

Wtf... eryn ty jesteś z okolic Kęt że to umieściłeś ? Na imprezie nie byłem bo ten klub omijam od jednej pamiętnej chwili :x (a raczej może nie pametnej :x) ale kiedyś musze go znowu odwiedzić. kuki.. idziesz kiedyś ?

btw.. kto pisał tą relacje ? i do takich tematów własnie zostaną stworzone blogi bo na forum raczej nie ma innego miejsca na nie.
__________________

Last edited by Nobody; 02-12-2011 at 02:55.
Nobody jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2022 DragonByte Technologies Ltd.
-->