4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prefix [video] w dziale LiveShows
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-09-2019, 07:01   #19
Spotify
Banned

Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Tematów: 28
Podziękowań: 228
THX'ów: 592
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Prefix [video] w dziale LiveShows

Cytat:
Napisał Uciex Zobacz post
Bo raz kolejny odpowiadam, że chciałem sprawdzić czy ten pomysł się uda, bo myślałem, że może nie mam racji i będzie git. Teraz po dłuższym czasie piszę swoje wnioski, że moim zdaniem to nie wypaliło, ale jestem ciekawy co inni sądzą o tym i przy okazji tego tematu proponuję zmiany. Na razie wnioski z ankiety są jednoznaczne.

Chyba, że tu jest opcja jednej szansy. Że albo pomysł wypali, albo

no panie... co zrobisz, nic nie zrobisz. Sprawa przegłosowana w sejmie, prezydent już podpisał. Odezwał się po fakcie z tym. Kolejna szansa na zmiany za 4 lata po wyborach :D
I co teraz?
Wynik ankiety, choć wzięło w niej "tylko" 8 osób - mówi wszystko tzn, że coś tam z tym dziale i regulaminie jest do zmiany i pasowałoby coś pomyśleć i zrobić tak, by wilk był syty i owca cała.
Ja proponuję zostawić dział Live Show dla światowej sławy artystów i show jak FSOE, ASOT itd. a resztę setów userów z forum promować w dziale Promo Mix i tam porobić odpowiedni podział i odpowiednie prefixy jak choćby PC, Video, Soft, Radio Live (tu na audycje np z Radioparty bo takie audycje to też żadne live show), Facebook Live i tak dalej... Dział Live Show nie trzeba specjalnie co promować bo dobra marka sama się zawsze obroni. A wrzucanie tam swoich amatorskich setów i wymieszanie tam ich z ASOT-ami itd. to dla mnie kpina i śmiech na sali.
Czekam propozycje na rozbudowę działu Promo Mix i powiązania go z prefixem VIDEO
Spotify jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Spotify za ten post: