4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prefix [video] w dziale LiveShows
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2019, 19:56   #17
Vinylside
I'm Your Sorrow !

Vinylside's Avatar

Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Tematów: 927
Podziękowań: 2 381
THX'ów: 8 243
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 99
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 69
Oznaczeń w tematach: 37
Plusów: 380 (+)
Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380
Odwiedź profil Vinylside na MySpace Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Twitter Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Last.fm Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Prefix [video] w dziale LiveShows

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
Dobra to tak ostatni mój post w tym dziale bo już moje zdanie i argumenty przedstawiłem i teraz niech się inni wypowiedzą.
Odpowiem ci na twoje pytania pytaniem - dlaczego nie dałeś pomysłu zmian, który opisałeś w mod roomie do dyskusji publicznej do działu Wasze Pytania w celu publicznej debaty i wymiany zdań i wdrożenie poprawek, nowych pomysłów i dopasowania go pod opinię samych zainteresowanych - userów słuchających sety i userów tworzących je i wrzucających?
Odpowiedź na to pytanie przedstawiłem Ci wyżej - bo każdy temat z pomysłami założony w ostatnim czasie kończył się koszem i burdelem bo dochodziło do dymów i wiecznych nieporozumień przez co temat został zlewany (to też m.in. dzięki Tobie). Uznałem, że skoro moderatorzy mają jakiś wpływ na forum to można im zaufać a sami dokleją wszystko w jedną spójną całość. Uciex odezwał się po fakcie, cała reszta stwierdziła, że pomysł jest dobry. Finalna wersja tego co napisałem i tak została mocno okrojona, więc na jakiej podstawie twierdzisz, że wszystko zostało zrobione z tego co napisałem ?

Cytat:
Napisał Spotify Zobacz post
Wypowiedzieli się :

Avekson, Śniegu, piotr1986, Trush, Uciex, djmietas,
A mojej osobie się dostaje. Był ktoś kto uznał pomysł za dobry. Ktoś dopracował szczegóły względem mojego opisu.

Last edited by Vinylside; 24-09-2019 at 20:02.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post: