4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kaddafi jednak sfinansował kampanię wyborczą Sarkozy'ego? Były prezydent zatrzymany.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-04-2018, 18:31   #6
Gordon_FreeMaN
PORUCZNIK JASZCZUR
  
 
Gordon_FreeMaN's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Nov 2009
Miasto: Bonn (DE)/Kędzierzyn-Koźle
Wiek: 34
Postów: 3 487
Tematów: 159
Podziękowań: 3 903
THX'ów: 3 605
Imię: Przemek :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 56 (+)
Gordon_FreeMaN 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Youtube Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Soundcloud.com Odwiedź profil Gordon_FreeMaN na Mixcloud
Odp: Kaddafi jednak sfinansował kampanię wyborczą Sarkozy'ego? Były prezydent zatrzym

Cytat:
Napisał J.Anthony Zobacz post
czytam te wszystkie wątki, tylko dla głupich i od lat tak samo nudnych, postów Gordona pełnych teorii spiskowych i widzenia tylko wszystkiego, w negatywnym świetle XD

krakub, skończyłeś już szkołę i zlikwidowałeś trądzik?



by nie było offtopu;

lepiej widzieć co się dzieje niż wierzyć we wszystko co podadzą zachodnie media, powyższy artykuł jest tego dowodem, bo takich rzeczy ci nie powiom w tefałenie krakubku

po drugie: A TY ***** W CO WIERZYSZ? CO TY POTRAFISZ? MODLIĆ SIĘ POTRAFISZ? ee, pewnie dalej siedzisz na garnuszku starych, żresz dobre obiadki i wierzysz w lewackie *******amento, krzyczysz pewnie o fretkach i feministkach, tyle z twojej jakże oryginalnie skonstruowanej przez chirurga plastycznego z Kirgistanu twarzy mogę wywnioskować

po trzecie: ja nikomu nie narzucam swojego toku myślenia, jestem spoza mainstreamu i rzygam mainstreamem, moje treści są dla ludzi INTELIGENTNYCH, więc jeśli nie utożsamiasz się z moimi wypowiedziami - WYJDŹ SOBIE POOGLĄDAĆ TVN 24

a po czwarte i tak wszyscy maja z ciebie beke dzieciaku a sa dla Ciebie mili bo.... to jest tak jak z tą muchą w pokoju której ubić się nie da

nie pozdrawiam
Gordon_FreeMaN jest offline