4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Ultra Music Festival 2016 - linki do transmisji oraz timetable
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-03-2016, 08:55   #47
Miczki
Stary pierdziel i majonez
  
 
Miczki's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2011
Miasto: Brama Świętego Piotra
Postów: 1 014
Tematów: 42
Podziękowań: 2 396
THX'ów: 1 315
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 35
Imię: Fifonż
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 38
Plusów: 50 (+)
Miczki 50
Odp: Ultra Music Festival 2016 - linki do transmisji oraz timetable

Oglądałem do setu Kaskade i powiem, że trochę się zawiodłem. Progressive Big Roomu jak na lekarstwo. Łomotali za to tym commercialem, aż się słabo robiło. Lekkie zaskoczenie trapem, bo ten gatunek mnie zupełnie nie jara. Kygo dobrze zagrał, ale on na takie eventy zupełnie nie pasuje i to było widać wśród publiczności.

Ciekawie było za to przy Blasterjaxx'u, gdyż... skończył seta przed czasem. Przeprosił za "drobne problemy techniczne" i zagrał pierwszy, lepszy utwór, aby zapełnić lukę.

Do kategorii "przypał" nominuję Dash Berlina. Skakał jak po mecie, puszczał starocia, a pod koniec występu rzucał czymś z reklamówki. Może zdjęciami z autografami niczym Robert M na Dniach Morza w Świnoujściu? Myślałem, że takie rzeczy na poważnych imprezach nie przechodzą. Myliłem się...

Najlepszy utwór? Paradoksalnie ID Blasterjaxxa. Dobry progressive BR. Kopniak pozytywnej energii:
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Słucham teraz Garrixa i na razie mnie nie zachwyca. Posłucham dalej.

Dzisiaj czekam głównie na Vicetonsów i Cederica Gervaisa, choć tego drugiego odsłucham jutro rano. Mam nadzieję, że Ci pierwsi zagrają w starym stylu, ponieważ mam dość ich nowych popówek. Ciekawi mnie również formacja Crystal Castles, których kojarzę z gry UEFA EURO 2008 i ich "Air War". Niezły psychodeliczny klimat.

Do zoba na SB!


POZDRAWIAM,
Strażnik Czystości


Last edited by Miczki; 19-03-2016 at 09:14.
Miczki jest offline   Reply With Quote
Miczki dostał 3 podziękowań za ten post.