4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Ferry Corsten wskrzesza alias Gouryella! Będą występy na żywo
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-12-2015, 14:06   #1
MKL.
Dance Music Aristocracy
  
 
MKL.'s Avatar
 
Dołączył/a: 30 Oct 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 986
Tematów: 407
Podziękowań: 3 930
THX'ów: 11 592
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 542
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 84
Plusów: 210 (+)
MKL. 210MKL. 210MKL. 210
Odwiedź profil MKL. na Facebook Odwiedź profil MKL. na Twitter Odwiedź profil MKL. na Soundcloud.com Odwiedź profil MKL. na Mixcloud
Ferry Corsten wskrzesza alias Gouryella! Będą występy na żywo

Dla fanów trance'u upływający rok mógł być naprawdę obiecujący. Pierwsza edycja zorganizowanego przez Insomniac stricte trance'owego festiwalu Dreamstate odniosła niemały sukces, a w odkurzeniu gatunku dużą rolę może odegrać również powrót po latach alter ego dwóch gwiazd - Rising Star (Armin van Buuren) oraz Gouryella (Ferry Corsten). Ten drugi już niebawem wystąpi live!



Ferry Corsten wskrzesza alias Gouryella! Będą występy na żywo

Pierwszy od 13 lat singiel Gouryelli okazał się strzałem w dziesiątkę. I to dosłownie: "Anahera" nie tylko podbiła listy trance - znalazła się również w Top 10 Beatportu, które w dzisiejszych czasach niemal w pełni zarezerwowane jest dla gatunków aktualnie będących najbardziej popularnymi. Wydanie spotkało się z tak dużą aprobatą fanów (zarówno Ferry'ego jak i trance'u ogółem), że skłoniło to Holendra nie tylko do - jak możemy przypuszczać - kolejnych wydań spod szyldu, który kiedyś współtworzył razem z Tiësto, lecz także do wyruszenia w trasę, która powinna ucieszyć słuchaczy upliftingowego trance'u.



Na przestrzeni całej mojej kariery, gdziekolwiek na świecie bym nie grał, jednym powtarzającym się pytaniem było to, kiedy zamierzam przywrócić projekt Gouryella. Zawsze byłem wyjątkowo poruszony miłością i pożądaniem względem tej strony mojej muzycznej kariery ze strony fanów. Przez ostatnie 4, może 5 lat zastanawiałem się nad wskrzeszeniem Gouryelli, jednak do czasu "Anahery" nie mogłem znaleźć odpowiedniej produkcji aby to uczynić. Po pozytywnych opiniach fanów wiedziałem, że to odpowiedni moment!

Corsten zapowiedział również to, że w 2016 roku Gouryella pojawi się na scenie wraz z nowymi rozwiązaniami wizualnymi. W odczuciu Ferry'ego (które - nie oszukujmy się - nie jest błędne) trance za bardzo oddalił się od swoich korzeni, zmierzając w stronę EDM.

Wciąż nie znamy dat ani lokalizacji, które odwiedzi Gouryella, jednak jedno jest pewne - legendy pokroju Ferry'ego Corstena czy wspomnianego Armina van Buurena powracające do trzonu gatunku mogą pociągnąć za sobą wielu innych artystów, co z kolei pozwoli na przywrócenie trance'u do łask. A stanie się to przecież prędzej czy później.



Zapraszam do głosowania w "Dance Music Aristocracy Awards 2015", w którym szansę na zwycięstwo w kategorii "Najlepszy Utwór Roku w Gatunku - Trance" ma m.in. "Anahera" Gouryelli: Dance Music Aristocracy Awards 2015 - nominacje. Oddaj swój głos!






Śledź mnie na DanceMusicAristocracy.blogspot.com oraz na portalach społecznościowych aby być na bieżąco m.in. z newsami, wywiadami, artykułami i recenzjami ze świata muzyki elektronicznej:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Ferry Corsten wskrzesza alias Gouryella! Będą występy na żywo-ferry-2bcorsten.jpg  
MKL. jest offline  
MKL. dostał 23 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents