4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Special D / Dj Alone / DJ Deelay / Punk Buster (2002-2013)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-01-2014, 11:53   #3
DjCrazz
Hands Up <3
  
 
Dołączył/a: 09 Jul 2010
Miasto: Polska
Wiek: 30
Postów: 478
Tematów: 52
Podziękowań: 1 598
THX'ów: 1 172
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 6 (+)
DjCrazz 6
Hands Up! Odp: Special D / Dj Alone / DJ Deelay / Punk Buster (2002-2013)

Nie muszę już chyba mówić, jak mnie to cieszy, a żeby było ciekawiej, też miałem w planie zrobić jego dyskografię, jednak z pewnością nie byłaby tak kompletna jak w Twoim wykonaniu. Na moje oko się przykładasz do tego co robisz. Ode mnie wielki szacun. Posiadam 3 wersje FLAC z jego remiksów, wybacz że nie na zippy jednak nie da się nic zaupać (ledwo udało się rmx Axel Coon), ale na Mega możesz bezpośrednio zaimportować i dodać do dyskografii

Groove Coverage - Runaway (Special D. Rmx) FLAC
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Groove Coverage - The End (Special D Remix) FLAC
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

Groove Coverage - The End (Special D Remix Edit) FLAC
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

SveN-R-G vs. Bass-T - The Sign (Special D. Remix) FLAC
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]
__________________

Last edited by DjCrazz; 10-01-2014 at 09:13.
DjCrazz jest offline   Reply With Quote
DjCrazz dostał 4 podziękowań za ten post.