4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Mayer (Hrubieszów/Lubelskie)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-02-2013, 13:46   #22
majer990
<span style='color:#804D0E'>DJ/Resident</span>
  
 
majer990's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2009
Miasto: Mircze
Postów: 225
Tematów: 14
Podziękowań: 67
THX'ów: 285
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 4
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
majer990 1
Odwiedź profil majer990 na Facebook
Odp: Mayer (Hrubieszów/Lubelskie)

Aktualizacją tematu.
Uhh, tak wiem, dawno nic ode mnie nie było napisane, przepraszam ale studia pochłonęły całą uwagę.
Może najpierw po krótce co przed nami, a jest na co czekać (no tak bynajmniej myślę).
W końcówce marca, lub też na początku kwietnia będzie mnie można usłyszeć w Discoplexie A4 na kolejnej imprezie z serii Hardrevolution, oczywiście mocny stuff HS i HC gwarantowany. Ponad to cały czas drążę temat produkcji, sesja się kończy, i coraz większe perspektywy stają przed oczyma, gwarantuję, że się postaram. I chyba najlepsza wiadomość. Przełomowym miesiącem w karierze będzie lipiec, a to za sprawą tego, że można mnie będzie posłuchać na wydarzeniu, powiedzmy na skalę ogólnopolską Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, więcej info niebawem. Dla zainteresowanych dorzucam jeszcze secik z podcastu Altraza, i info że już za tydzień w hardstyle.nu również mój set ze sporą ilością promosów. Zapraszam i pozdrawiam
[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]

A i Nius z ostatniej chwili ! :D
Zapraszam gorąco!!!
12.02.2013 Honey Bunny Music Club. Start -> 20:00
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...83957722_n.jpg

:D
__________________

Last edited by majer990; 11-02-2013 at 20:08. Powód: Info
majer990 jest offline   Reply With Quote