4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2012, 13:22   #5
Konr@do
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?

JJU ja nigdzie nie napisałem że nie życzę dobrze naszej reprezentacji, bojkot EURO polega głównie na niechęci kibiców do tej całej otoczki wokól EURO, to że nasze władze postanowiły sobie "zadrzeć" z kibicami, to że na Stadionie narodowym można zagrać mecz międzypaństwowy, natomiast meczu o Super Puchar już nie, o to że PZPN na każdym kroku kompromituje nasz kraj, Smuda powołuję kadrę opierająca się w dużej mierze na obcokrajowcach, którzy wcale nie są lepsi od naszych zawodników ( przynajmniej nie wszyscy).
Dlatego Polski kibic, który pamięta dawne sukcesy, chociażby awans na MŚ 2002, i który w pełni utożsamiał się z tamtą kadrą( tylko nie dawajcie jako kontrargument, tego iż grał tam czarnoskóry Olisadebe ... ), widząc to co teraz się dzieję poprostu rzygać mu się chce na to całe EURO.
Przecież ta atmosfera wokół kadry nie wzieła się z niczego, więc nikt mi nie powie że jest jak wcześniej, na meczach nie ma fanatycznego dopingu, jest za to piknikowo, bo tak podoba się władzy, bo tak nie muszą się wysilać, by zadbać o bezpieczeństwo. Czy to wszystko to dla Ciebie nic? Bo dla mnie wystarczająco dużo by powiedzieć że to tylko na papierze dobrze wygląda, w rzeczywistości już nie
Co do zmian, ja osobiście w nie nie wierzyłem, ale wiele ludzi liczyło na wielkie bum, Euro wielka sprawa, nowe drogi - autostrady, same udogodnienia etc tak jak to wszyscy nam wciskali, więc dużo osób czuję się rozczarowanych, tym bardziej że z naszych pieniędzy wybudowano stadiony, które kosztowały setki milionów, a które mają w sobie tyle niedoróbek, że głowa boli. Więc, jak już mówiłem nie dziwi mnie ta cała atmosfera negatywna wokół EURO
__________________

Last edited by Konr@do; 09-05-2012 at 13:29.
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Konr@do za ten post: