4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2012, 13:02   #4
JJU
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Jan 2006
Miasto: Szczecin
Postów: 3 083
Tematów: 140
Podziękowań: 1 466
THX'ów: 4 943
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 67 (+)
JJU 67
Odp: Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?

Cytat:
Napisał Konr@do Zobacz post
ejj powiedz że zartujesz :D już to widze jak nasi będą ich tłumnie witać, każdy wie jaki większość kibiców ma stosunek do tej reprezentacji, więc Ci sami ludzie, zapewniam Cię, nie będą ich witać, nawet jak wyjdą z grupy ( cóż to za sukces będzie :D )
Tego nie bylbym taki pewny, co pokazuje kilka faktów z przeszłości
Tak, wyjście z grupy z tym co mamy to sukces.

Cytat:
Nie zgodzę się, chociaż z LM faktycznie jest tak jak mówisz, tylko że w tym wypadku dla mnie np jako kibica Wisły, liczy się kolejny sukces w historii klubu, w dodatku są to duże pieniądze, więc każdy kto życzy dobrze swojemu klubowi chce by się tam znalazł, prestiż mimo wszystko nadal jest, w dodatku klub staje się bardziej znany w Europie, kibice mają szanse na wyjazdy do ciekawych miejsc w całej Europie. Ciężko to porównać ze sobą ; P Innna bajka trochę ; ) Komercja jest, ale tutaj nie widzę sensu, by kibice mieli bojkotować LM, EURO dotyczy bezpośrednio naszego kraju
Ale to się nijak ma do tego, o czym jest wzmianka w temacie, o piłce jako produkcie, bo trochę o tym w temacie jest napisane.
Ja tam dobrze życzę reprezentacji i się z nią utożsamiam (w przeciwieństwie do niektórych, z mentorem Tomaszewskim na czele) i chcę żeby osiągała jakiekolwiek sukcesy, jak ktoś tego nie chce to jego sprawa. Zawsze można dopingować Niemców, mówiąc o tym, że to źle jeżeli obcokrajowcy grają w reprezentacjach (jak owy mentor).

Cytat:
Czemu mam nie oceniać teraz? Przecież EURO będzie za ile? 2 miesiące. Więc już teraz można oceniać co się zmieniło w naszym kraju przy okazji organizacji EURO, niechęć kibiców do reprezentacji, stadiony buble ( tylko nie mówciie, że tak nie jest) już o infrastrukturze nie wspominając, bo to nie temat na to ; P
Za miesiąc. Ale powiem tak - jeżeli ktoś wierzył w jakieś ogromne, hucznie zapowiadane zmiany w związku z Euro był po prostu naiwny. I nie wiem czy nie jest tak, że część z wielu eurosceptyków właśnie w takie zmiany wierzyło i teraz zauważyło, że jednak tak nie będzie.

Last edited by JJU; 09-05-2012 at 13:04.
JJU jest offline   Reply With Quote
JJU dostał 2 podziękowań za ten post.