4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-05-2012, 12:25   #3
Konr@do
..:: Klubowicz ::..
  
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 33
Postów: 3 285
Tematów: 319
Podziękowań: 2 948
THX'ów: 4 301
Imię: Kondzio :)
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Fuck Euro, czyli o co tu tak naprawdę chodzi?

Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
Jak nie są zainteresowani to niech nie oglądają, proste jak drut. Później, jeżeli Euro naszej reprezentacji się uda, ci sami kibice będą hucznie i tłumnie witać "bohaterów narodowych".
ejj powiedz że zartujesz :D już to widze jak nasi będą ich tłumnie witać, każdy wie jaki większość kibiców ma stosunek do tej reprezentacji, więc Ci sami ludzie, zapewniam Cię, nie będą ich witać, nawet jak wyjdą z grupy ( cóż to za sukces będzie :D )
Oglądać tak czy siak się nie da, jedynie przed tv, bo wiadomo jak sprawa wyglądała z biletami.
Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
A czym jest Liga Mistrzów o której tak w Polsce marzymy?! Może to piłkarze dla kibiców nie chcą grać w pucharach, bo komercja

Ja jestem zwolennikiem oceniania wszystkiego po fakcie, specem od logistyki czy budowy stadionów nie jestem, do całych tych akcji Tuska z kibicami stosunek mam neutralny, zawodników z obczyzyny niestety mają wszyscy, też jestem do tego neutralnie nastawiony. Ocenię po Euro i kompletnie nie czuję, że ludzie "niezainteresowani Euro" też nie chcą tego zrobić po wszystkim (ale jak są niezainteresowani to w sumie nie ocenią, bo co ich to interesuje)
Nie zgodzę się, chociaż z LM faktycznie jest tak jak mówisz, tylko że w tym wypadku dla mnie np jako kibica Wisły, liczy się kolejny sukces w historii klubu, w dodatku są to duże pieniądze, więc każdy kto życzy dobrze swojemu klubowi chce by się tam znalazł, prestiż mimo wszystko nadal jest, w dodatku klub staje się bardziej znany w Europie, kibice mają szanse na wyjazdy do ciekawych miejsc w całej Europie.
Ciężko to porównać ze sobą ; P Innna bajka trochę ; ) Komercja jest, ale tutaj nie widzę sensu, by kibice mieli bojkotować LM, EURO dotyczy bezpośrednio naszego kraju
Czemu mam nie oceniać teraz? Przecież EURO będzie za ile? 2 miesiące. Więc już teraz można oceniać co się zmieniło w naszym kraju przy okazji organizacji EURO, niechęć kibiców do reprezentacji, stadiony buble ( tylko nie mówciie, że tak nie jest) już o infrastrukturze nie wspominając, bo to nie temat na to ; P
Ja nie uważam tego tekstu jako bezpodstawne narzekanie, to jest raczej stwierdzenie faktu, jedni patrzą tak, drudzy trochę przez różowe okulary, jak będzie zobaczymy wkrótce
__________________

Last edited by Konr@do; 09-05-2012 at 12:29.
Konr@do jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Konr@do za ten post: