4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Nhato - Japonia
Wątek: Nhato - Japonia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-07-2011, 21:58   #15
Zegar.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Zegar.'s Avatar
 
Dołączył/a: 05 Apr 2009
Miasto: SDK
Postów: 5 322
Tematów: 2015
Podziękowań: 4 156
THX'ów: 29 193
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 100
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 30
Plusów: 270 (+)
Zegar. 270Zegar. 270Zegar. 270
Odp: Nhato - Japonia

Cytat:
Napisał dragon6b Zobacz post
Mozartem , dobre sobie ;] Tiesto nazwałbym Mozartem, Armina, Svenson & Gielen, Roberta Milesa, ATB, Southside Spinners, Rank 1, PPK, Blank & Jones, Ayla, Lange, Binary & Finary, projekt Gouryella (Ferry Corsten & Tiesto), System F, Mauro Picotto, Shah i nawet Safri Duo bo ich nadal słuchamy z przyjemnością, a stare kawałki nie potrzebują promocji, po prostu są w nas i często się do nich wraca. Puszczenie ich klasyków na imprezach zawsze objawia się krzykami radości i pełnym parkietem
a nie śmiesznego NHATO
który doprowadzi do tego że trance będzie mieszanką 15 gatunków a nie odrębnym stylem muzycznym,

dodawanie wstawek house, dubstepowych do trance? to jeszcze dajcie w tle bit z HS i melodię z HU

NIEPOROZUEMIENIE a nie przyszłość muzyki



a kim jest Arty że robisz z niego jakis wyznacznik dobrego producenta?
już jakiś czas temu każdy znawca gatunku na 4c podniecał się produkcjami Ashley Wallbrigde, robiliście z niego wyznacznika gatunku a tu co? nic ciekawego o nim nie słychać

podobnie z Artym, Schossowem, tyDi'm... podniecaliście się nimi dawniej a po roku cisza i szukacie sobie nowej gwiazdy (aktualnie NHATO), każdy z w/w 3 miał rok / dwa lata temu kilka extra produkcji i to byłoby na tyle bo obecnie jakoś nie zachwycają i jakoś szczególnie nic ciekawego od nich nie słychać


p.s Twój aktualny ARTY
Arty - Around The World (Original Mix)

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]



ta lista już dawno straciła sens i renomę, w niej się liczy popularność a nie jakoś tworzonych produkcji i grania zza konsolety ;]

No z tym Mozartem trance'u no to przeginka, nie można nazwać tak producenta po np 2 latach jego kariery.

Myślę, że jesteś wielkim wielbicielem starego trance'u i nie potrafisz się przyzwyczaić do zmian w tym gatunku. To normalne - mi też bardziej podobają się produkcje z 2006 roku w dół.

Ashley Wallbrigde - nigdy się nim nie jarałem, wprost przeciwnie - dziwiłem się, że każdy nim się jara. Ale wiadomo, są gusta i guściki, w ekstremalnych przypadkach bezguścia :D

tyDi - podobna sytuacja jak wyżej.

Schossow - nie wszystkie jego produkcje/remixy się podobają, ale sądzę, że jest oryginalny, miesza może gatunki ale mi to juz nie przeszkadza.

Arty jest po prostu dla mnie w tej chwili dobrym producentem WSPÓŁCZESNEGO TRANCE'U, który jest pomieszany z różnymi gatunkami.

Nhato dobrze zaczyna i mam nadzieje, że nie schrzani się jak większość współczesnych producentów.
Zegar. jest offline   Reply With Quote
Zegar. dostał 3 podziękowań za ten post.