4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Dance vs. Disco Polo [Różnice]
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-06-2011, 23:15   #4
EqualStudio
MOTION DESIGNER
  
 
EqualStudio's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Jan 2007
Miasto: okolice Olkusza
Wiek: 33
Postów: 6 640
Tematów: 864
Podziękowań: 4 878
THX'ów: 10 554
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 26
Plusów: 130 (+)
EqualStudio 130EqualStudio 130
Odwiedź profil EqualStudio na Youtube Odwiedź profil EqualStudio na Last.fm
Odp: Dance vs Disco Polo [Różnice]

Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
[COLOR=Blue]Dla tych osób co słuchają bardziej "ambitnej" muzyki będzie to bardzo zaczepny/drażliwy temat.
zgadza sie. ale wystarczy że się słucha każdego innego gatunku, byle nie diskopolo.
Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
(...)na to że jak wiadomo z doświadczenia wiele ludzi szufladkuje muzykę do 2óch worków/koszyków z napisem "techno" i "discopolo", a cała reszta dla nich już nie istnieje, ale myślę że po prostu myli pojęcia...
-tu jeszcze rozumiem co piszesz
Cytat:
Napisał FazZi85 Zobacz post
tj. muzyka DANCE i muzyka Disco oraz tez i Disco-Polo
już przestałem ogarniać. uporządkuj jakoś wyrazy i swoje myśli przy okazji, bo troche ciężko jest mi Ciebie zrozumiec.

dodatkowo skazuje Twój temat na niepowodzenie, bo mimo dobrych chęci nie przygotowałeś sie zbyt dobrze do dyskusji, po pierwsze: mowisz ze pewni ludzie widzą albo diskopolo, albo techno (prawda), ale po kiego grzyba dajesz definicje gatunków tak bardzo podobnych do siebie? zakładam ze znasz całe spektrum gatunków muzyki elektronicznej i na temat kazdego charakterystycznego wypadałoby powiedzieć pare słow i dać przykłady (dziwi mnie że nie dałes info na temat hands upu... bo to też swego rodzaju diskopolówa)
po drugie: czy takiemu disokopolowcowi (o którym teraz mowimy) chciałoby się czytać taki tekst?
po trzecie: wystarczy że ktoś sie przeleci po wszystkich działach z muzyką na tym forum i zobaczy co jest grane (hehe)
a po czwarte: przydałby się tematy tutoriale z przykładami podgatunków i ich subtelnych różnic. np mamy dział hardstyle: jak odróżnić nu od hardstyle lub hardstyle od oldshoolowego hardstyle, albo prawdziwy hands up od taniego ścierwa.
mów co chcesz ale to ja mam racje ;p
tylko sie nie ciepaj... :D
pozdro

edit:
dalej mnie to nie przekonuje :D
__________________

Last edited by EqualStudio; 22-06-2011 at 00:28.
EqualStudio jest offline   Reply With Quote
EqualStudio dostał 2 podziękowań za ten post.