4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Co sądzicie o serialach typu Hannah Montana itp?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-08-2010, 23:10   #2
Servantes
Konto Usunięte
  
 
Postów: n/a
Tematów: 7813
Wzmianek w postach:
Oznaczeń w tematach:
Odp: [1.08.10] Co sądzicie o serialach typu Hannah Montana itp?

Cytat:
Napisał Qka Zobacz post
Według mnie : Po pierwsze.Niczego nie uczą Po drugie.Jeśli by się poważnie zastanowić i popatrzeć na fanów tych seriali to można powiedzieć że jeśli dalej tak pójdzie to następne pokolenie nie będzie potrafiło doliczyć do 10ciu bo w Hannie Montanie tego nie mówili.(Na szczęście dotyczy to w większości dziewczyn) ...no ale to chyba nie szczęście Po trzecie.Aktorzy grający w tych serialach główne role są zazwyczaj nastolatkami lub młodymi dorosłymi ale i tak zachowują się jak dzieci.(chodzi mi o to że nie są dobrymi aktorami i niestety nie nadają się nigdzie indziej jak nie tam)

no to dałeś chyba wszystko . ;]


btw. nie wyśmiać mnie ! :D

oglądałem ostatnio u Siostrzyczki jakies 'Czarodzieje z Waverly Place' .. no i tam był ktoś taki jak Selena Gomez ..

Ona akurat jest jeszcze w miarę , i może aktorką jest kiepską , ale śpiewa ładnie , co widziałem w filmie : Kopciuszek - Roztańczona historia(również oglądałem z siostrą )

czy choćby w jednym z hitów RMF MAXXX


Selena Gomez - Naturally

[Tylko zarejestrowani mogą pobierać mp3, utwórz darmowe konto w 30 sekund, aby odsłuchać i pobrać tą i wiele innych mp3.]



może nie jest to wokal Emmy Hewitt czy Julie Thompson , ale kładzie na deski jakąś Lady GaGę (z jej nowym przebojem 'AleJądro' czy jakieś płytkie wokalistki .. ;]

ma kolesiówa talent , i jak jej pyknie to może zostać kimś ważnym w show-biznesie . ;]

ps. śliczna jest ..




chciałeś jakąś wypowiedź to masz .

Reszta , właśnie ta Hannah Montana czy jakieś kurduple na statku mnie brzydzą .





Warn: (0%)
 
Reply With Quote
dostał 4 podziękowań za ten post.