Home Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Sport

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Konr@do
Temat ma 36 komentarzy i 2229 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 21-10-2013 (18:29).




Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2013, 10:11   #1
..:: Klubowicz ::..
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 23
Postów: 3 270
Tematów: 331
Podziękował: 2 914
'Thanks': 4 263 w 1 788 postach
Imię: Kondzio :)
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

EUROPA
GRUPA A


TABELA


--------------------------------
GRUPA B


TABELA


------------------------------
GRUPA C



TABELA



-------------------------------
GRUPA D


TABELA


------------------------------
GRUPA E


TABELA


------------------------------
GRUPA F


TABELA


-------------------------------
GRUPA G


TABELA


-------------------------------
GRUPA H


TABELA


------------------------------
GRUPA I


TABELA


-----------------------------------------------------------------------------------
AMERYKA I POZOSTAŁE




Źródło:
LINK:

, world-cup.com.pl

-----------------------------------------------
PS: Temat założyłem aby nie pisać pierdyliard tematów o MŚ, tylko tutaj można o tym dyskutować.
Oglądał ktoś wczoraj to pseudowidowisko? Szczerze mówiąc spać się chciało przez 90 minut, 2 karne - bez nich LEwy z pewnością by się nie "odblokował", a miał sytuacje, ale żeby piłkarz tej klasy nie radził sobie z obrońcami San MArino
Ta drużyna nie ma ŻADNEGO stylu, dzida do przodu i jazda, nosz kurrr przecież my graliśmy z San Marino, a wyszliśmy z 2 defensywnymi pomocnikami muahhaha
Szkoda mi San Marino, mogli strzelić w końcówce tą bramkę, gdy wyszli sam na sam, to by podsumowało tą naszą kopaninę.
W 70 minucie włączyłem sobie mecz Francja - Hiszpania, i to był mecz ! Szybkie tempo, dużó akcji, aż się chciało oglądać, porównując z naszym meczem, to wyglądało jakby nasi kopacze byli kelnerami (w sumie to są), szkoda Francuzów, bo widać w tej drużynie potencjał, zabrakło trochę szczęścia, i Valdes dobrze bronił.
My na szczęście nie mamy już praktycznie szans na wyjście z tej grupy i chyba dobrze wystarczy wstyd jaki nam zrobili na EURO, możemy budować coś pod EURO 2016 ONLY.
__________________
Konr@do jest online   Reply With Quote
Konr@do dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 99 PLN rezerwuj termin.


Stary 27-03-2013, 14:33   #2
..:: Klubowicz ::..
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 219
Tematów: 160
Podziękował: 3 076
'Thanks': 3 641 w 1 195 postach
Imię: Paweł
Plusów: 110 (+)
Matan Zajcev 110Matan Zajcev 110
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

Łożesz ty k.... mać:


Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.mp3


illegal files ? please click here and send link to us!
__________________
Matan Zajcev jest offline   Reply With Quote
Matan Zajcev dostał 9 podziękowań za ten post.
Stary 27-03-2013, 14:44   #3
..:: Mlody Klubowicz ::..
 
Heartless's Avatar
 
Dołączył/a: 21 Jun 2010
Miasto: Starogard
Postów: 694
Tematów: 69
Podziękował: 722
'Thanks': 877 w 192 postach
Plusów: 24 (+)
Heartless 24
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii


Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.mp3


illegal files ? please click here and send link to us!


skąd ten typ kur*a się wziął, nawet w lidze podwórkowej tak nikt nie wchodzi w piłkę. niech karate trenuje..
__________________

Last edited by Heartless; 27-03-2013 at 14:44.
Heartless jest offline   Reply With Quote
Stary 27-03-2013, 14:55   #4
..:: Klubowicz ::..
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 23
Postów: 3 270
Tematów: 331
Podziękował: 2 914
'Thanks': 4 263 w 1 788 postach
Imię: Kondzio :)
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii


Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii.mp3


illegal files ? please click here and send link to us!


za takie wejście powinien dostać dyskwalifikacje na dobrych kilka meczów, bez przesady, chyba mu się sporty pomieszały yyy
Wracając jeszcze do wczorajszego meczu Polski, a raczej do komentatorów na TVP, a dokładniej Iwańskiego, strasznie mnie irytuje ten gość, szczególnie jak po jednej z akcji powiedział "Panowie nie ma sensu dyskutować z amatorami" ja pier*ole a nasi to niby tacy profesjonalni? Jakoś nie widać tego po grze, denerwuje mnie takie szufladkowanie, bo asi gwiazdorzy są tacy zajebiści że nawet nie powinni wychodzić na boisko przeciwko amatorom yyy
__________________
Konr@do jest online   Reply With Quote
Stary 27-03-2013, 17:53   #5
..:: Klubowicz ::..
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 22
Postów: 6 233
Tematów: 368
Podziękował: 1 073
'Thanks': 13 423 w 2 264 postach
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

1
No no no no ciekawe co by za to dał Cakir? Jest kolor bardziej wściekły niż czerwony? No jest własnie niebezpieczne wejście.

2
Liczyłem wczoraj na cud w postaci potknięć Anglii i Ukrainy, udało się połowicznie.

3.
Tak, właśnie nasi to profesjonalisći bo piłką nożną zajmują się zawodowo, nie tak jak San Marino - kelnerzy, kucharze i cieśle. To że są ciency jak dupa węża to inna sprawa
__________________
benek2411 jest offline   Reply With Quote
Stary 27-03-2013, 20:17   #6
..:: Klubowicz ::..
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 23
Postów: 3 270
Tematów: 331
Podziękował: 2 914
'Thanks': 4 263 w 1 788 postach
Imię: Kondzio :)
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

Profesjonalista powinien pokazywać swoją wartość na boisku, a wczoraj widziałem że bardziej San Marino się chciało niż naszym gwiazdkom. Podejście profesjonalne do zawodu powinno się objawiać w zapieprzaniu i wylewaniu potu na boisku a nie bieganiu jak panienki, i nie możności przejścia tych kelnerów. To jest straszne jak się patrzy na tą drużynę, my po prostu nie mogliśmy z Ukrainą nawet zremisować, to jest różnica poziomów, nie tylko czysto piłkarskich ale także zaangażowania i waleczności a także zdrowej ambicji.
__________________
Konr@do jest online   Reply With Quote
Stary 27-03-2013, 20:51   #7
..:: Klubowicz ::..
 
PuCeK's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2006
Miasto: Brenno
Postów: 1 871
Tematów: 176
Podziękował: 506
'Thanks': 873 w 315 postach
Plusów: 10 (+)
PuCeK 10
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

Mnie najbardziej rozbawialo w tym meczu jak komentator mowil o kazdym zawodniku san Marino ( jakis tam ksiegowy kolejny, urzednik Trener Nauczyciel Liceum ) Lalem z tego xD a tylko 2 zawodowcow maja ^^
__________________
PuCeK jest offline   Reply With Quote
Stary 28-03-2013, 06:00   #8
..:: Klubowicz ::..
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 22
Postów: 6 233
Tematów: 368
Podziękował: 1 073
'Thanks': 13 423 w 2 264 postach
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

"Celem trenera jest to, by San Marino przegrywało jak najniżej"

@ Konrado, srutu tutu majtki z drutu. Wygraliśmy 5-0 z jakimiś pajacami, tak naprawdę kręcąc ich raz razem i mogliśmy wygrać 15-0 tylko co by Ci to dało? Zapewne nadal byś narzekał, a chciałbym jedynie przypomnieć, że mecze z San Marino się nawet do ogólnej punktacji nie wliczają (chyba że komuś urwą punkty), a nawet gdyby to każdy na nich zarobi 6 oczek, więc co nam da wysoka wygrana? Polacy weszli na mecz wiedząc, z jakiej klasy drużyną gramy, to spodziewałeś się zaangażowania jak w finale MŚ czy co? Ja je*ie, niektóre komentarze po meczu z SM mnie rozbrajają
Nasza piłka zła nie jest, problemem są kibice (m.in. tacy jak Ty) którzy wymagają Bóg wie czego i obarczają piłkarzy, trenerów itd ogromna presją przez co zawsze kończymy tak samo. W 2002 nikt nie spinał dupy to do finałów MŚ weszliśmy jak burza ;]
__________________
benek2411 jest offline   Reply With Quote
benek2411 dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 28-03-2013, 07:04   #9
..:: Klubowicz ::..
 
Konr@do's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Nov 2009
Miasto: Krk ok
Wiek: 23
Postów: 3 270
Tematów: 331
Podziękował: 2 914
'Thanks': 4 263 w 1 788 postach
Imię: Kondzio :)
Plusów: 190 (+)
Konr@do 190Konr@do 190
Odwiedź profil Konr@do na Facebook
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

Mi nie chodzi o wynik, mi chodzi wyłącznie o grę naszej drużyny, na to patrzeć się nie dało, strzelenie 5 bramek SM wyczynem nie jest, zapewne jakbym wzial 10 kumpli tez bysmy wygrali ale co z tego? Tak jak z Ukrainą tak jak i teraz ZERO pomysłu na gre, jedynia akcja po bramce Teodorczyka była niezła. Może Ty wolisz głaskać te pseudogwiazdki po dupie, ja nie mam zamiaru, kibice którzy przyszli na ten mecz i wydali kilkaset złotych oczekiwali jakiegos poziomu a nie kopania sie po czole Lewandowskiego i spółki.
Jeśli twierdzisz że nasza piłka zla nie jest, to nie mamy o czym rozmawiać, to nie sa zawodnicy z łapanki tylko jak sam powiedziales profesjonaliści, a tego na murawie NIE widać, i nie tłumacz ich presją bo to śmieszne :DDD
Za mało chyba € dostaja za gre w kadrze i nie chce im sie przemeczac, Salomon wielki profesjonalista prosi o zmiane bo jest zmeczony haha to jest żałosne. Nie ma przymusu biegać z orłem, nie podoba się, dowidzenia
__________________

Last edited by Konr@do; 28-03-2013 at 07:09.
Konr@do jest online   Reply With Quote
Stary 28-03-2013, 08:33   #10
..:: Klubowicz ::..
 
benek2411's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Nov 2007
Miasto: Radom
Wiek: 22
Postów: 6 233
Tematów: 368
Podziękował: 1 073
'Thanks': 13 423 w 2 264 postach
Plusów: 195 (+)
benek2411 195benek2411 195
Odp: Eliminacje do MŚ 2014 w Brazylii

1)Bilet na San Marino był za grosze, o ile nie za friko jako dodatek do biletu na Ukraine.
2)Salamon nie gra w piłkę, więc skąd ma mieć siły by działać cały mecz?
3)Nikogo nikt nie głaszcze, ostatnio to Ty broniłeś Obraniaka.
4)Tłumaczę po raz kolejny, czego Ty się spodziewałeś w meczu z SAN MARINO? Że rzucą się jak dzikie tygrysy na nich czy co?
5)hmm, ciekawe co byś mówił jakby jacyś Wiślacy reprezentowali nasze barwy?
__________________
benek2411 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
W 2014 nie będzie Pierwszej Komunii! ^Mruczy^ World News 28 08-10-2011 13:47
Avatar 2 w 2014 roku *piter-parker* Kosz ! 8 27-08-2010 15:16
[11.10.09] El. MŚ: kolejna porażka Polaków. Te eliminacje, to wstyd i żenada. Paul Electro Kosz ! 8 12-10-2009 16:30
[15.07.09] Dziś: Eliminacje LM - Wisła Kraków - Levadia Tallin 20:30 Sasuś Kosz ! 14 23-07-2009 16:58
[25.03.08] W Brazylii Rozbiło Się UFO MTronic Kosz ! 10 04-04-2008 17:41

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"