Europejskie puchary - temat zbiorczy - Strona 3 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ...
Home ZAREJESTRUJ SIĘ !! Zmień nick FAQ Społeczność

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Longer_7
Temat ma 604 komentarzy i 65575 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 03-08-2012 (11:35).

Tags:

Lista oznaczonych użytkowników

Europejskie puchary - temat zbiorczy

« Paranienormalni - Mariolka w SPA lub Remikserzy TATU - ya soshla su ma »

Odp: Europejskie puchary - temat zbiorczy

Bayern zjadł i wysrał Szwajcarów Chyba zrobili to w lepszym stylu niż Barcelona pokonując Bayer.

Mają motywację by wygrać wszytko bo finał jest niech Stadionie. Czuję że Monachijczycy mają teraz największe szanse na wygraną w LM.
__________________
benek2411 jest offline
Użytk. którzy podziękowali benek2411 za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

Odwiedź profil Wojdy na Facebook Odwiedź profil Wojdy na Last.fm

Basel rozjechane jak kot na autostradzie. Bayern ewidentnie w formie. Myślę, że mogą zajść bardzo daleko

Dawid92 53

Bayern doskonale pokazał, z jakimi kalekami nie potrafił wygrać Manchester. Najlepsze jest to, że Bawarczycy są w kiepskiej formie.

Odwiedź profil Konr@do na Facebook

zawsze to lepiej że jest parę drużyn które wcześniej kawał czasu nie dochodziły do tak wysokich szczeblów czy Apoel czy Bayern (kiedy oni osttanio coś osiągneli w LM?) czy MArsylia po Bayernie się tego nie spodziewałem kolejny mecz i 7 bramek oO szacunek sie nalezy ale czy to BAyern taki mocny czy Basel taki słaby?

Last edited by Konr@do; 14-03-2012 at 13:42.

LM: pewny awans "Królewskich"

Real Madryt pokonał CSKA Moskwa 4:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów i pewnie awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek. W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1.

Gospodarze weszli w mecz bardzo niemrawo i kilka razy nacięli się na groźne kontrataki CSKA. Nie przyniosły one jednak bramkowego rezultatu a z czasem, wraz z nerwową gestykulacją i krzykami Jose Mourinho, nasilał się napór "Królewskich".

Szyki obronne gości nie wytrzymały w 26. minucie. W polu karnym gości Khedira znakomitym, technicznym podaniem znalazł Kakę, a ten wstrzelił piłkę na szósty metr, skąd Higuain wbił ją do siatki.

Dziesięć minut po przerwie Real zdobył drugiego gola. Ronaldo uderzył z dystansu w kierunku dalszego rogu. Piłka skozłowała tuż przed bramkarzem i wpadła do bramki.

W 66. minucie CSKA miało znakomitą okazję do zdobycia kontaktowego gola. Doumbia wpadł w pole karne i minął Casillasa, ale przy strzale piłka kompletnie mu "zeszła" i zamiast do bramki, poszybowała w kierunku linii autowej.

Zaprzepaszczona okazja zemściła się w 70. minucie. Po znakomitym podaniu od Oezila sytuację sam na sam z bramkarzem gości "na raty" wykorzystał Benzema. Na tego gola CSKA odpowiedziało kapitalnym uderzeniem Tosicia z dystansu, po którym piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

Wynik spotkania na 4:1 ustalił w czwartej minucie doliczonego czasu gry Ronaldo, który otrzymał znakomite podanie od Benzemy i wbił piłkę do pustej bramki z najbliższej odległości.

Bramki:
1:0 Higuain 26'
2:0 Ronaldo 55'
3:0 Benzema 70'
3:1 Tosic 77'
4:1 Ronaldo 94'

Last edited by Galacticos; 14-03-2012 at 22:16.

Wojdy 1

Brawa dla Realu. Zagrali bardzo dobry mecz, ale nie ma co ukrywać CSKA nie było rywalem wymagającym. Chciałbym, aby to właśnie Real trafił na Bayern w 1/8 finału LM

Cytat:

Dziesięć minut po przerwie Real zdobył drugiego gola. Ronaldo uderzył w dystansu w kierunku dalszego rogu. Piłka skozłowała tuż przed bramkarzem i wpadła do bramki.

Real Madryt - CSKA Moskwa 4:1 (1:0)