4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Disco Superstars - Kraków
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-08-2007, 18:24   #18
DJ C-Max
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
DJ C-Max's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Jun 2007
Miasto: Opole
Postów: 249
Tematów: 40
Podziękowań: 176
THX'ów: 69
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
DJ C-Max 2
Odp: Disco Superstars

Techno, technem dla mnie wszystko to techno, co nadaje się na dyskotekę, ja tego niedziele sobie na gatunki mimo, że takowe są, ale nie o tym tu mowa. Uważam, że to całe "vixa" to nie jest muzyka jak usiłują to przekazać tylko pewnego rodzaju zachowanie, które w Polsce zdarza się może w 10%(żadko występuje), a te wszystkie strony o vixie czy artykuł w Wikipedi został napisany przez kogoś, jakichś pseudo producentów, którzy próbowali coś zrobić na dyskotekę, ale im nie wyszło i teraz szerzą bzdury o jakiejś vixie piszą. Moim zdaniem to jakaś propaganda to szerzy, bo chcieli na techno zarobić, ale niech wiedzą, że nawet najlepszy sprzęt nie pomoże, bo to tego trzeba mieć dryk,a to co robią to co nazywają ambitne to można posłuchać w domu w fotelu, a nie na dyskotece i dobrze, że są tacy co robią muzykę do fotela i tacy co na dyskotekę. Niech się techno ogółem na wzajem nie nie niszczy, bo to do nieczego nie prowadzi,a pamiętacie jak się wszyscy jarali się Would You Fell i jakoś nie było vixa, ale teraz o Disco Superstars muzę robią dobrą uzupełniają się na wzajem mogę powiedzieć polscy Rocco i Bass-T świetny duet, ale jedyne co mi nie pasi to ta nazwa wolałem 1000 razy Max Farethide & DJ Hubertuse, ale cóż. Max powiem Ci nie zwracajcie uwagi na tą cała sztuczną vixe miejcie to gdzieś róbcie dalej swoje takie jak: Easy Lady,Drop Ip i pamiętaj Max, że Ci co mówią o tej vixe czym prędzej czym później rozjadą się połokciach.Szacunek dla was Max i pozdrów Huberta
Pozdrowienia DJ C-Max
DJ C-Max jest offline   Reply With Quote
DJ C-Max dostał 4 podziękowań za ten post.