4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Preview Projekt 53 - Pomoc w wyborze
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-02-2022, 00:25   #1
e-max
Music Producer
  
 
e-max's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Feb 2007
Miasto: Łódź
Wiek: 36
Postów: 354
Tematów: 32
Podziękowań: 263
THX'ów: 229
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
e-max 1
Odwiedź profil e-max na Facebook Odwiedź profil e-max na Soundcloud.com Odwiedź profil e-max na Mixcloud
Techno Projekt 53 - Pomoc w wyborze

Cześć

Prawie rok temu skończyłem ten kawałek, ale mam wątpliwości co do ostatecznego efektu. Postanowiłem więc prosić Was o pomoc.
Udostępniam 4 wersje jednego utworu. Mix i master wykonany we własnym zakresie. Dajcie znać w komentarzu która wersja według Was brzmi najlepiej.
Oczywiście konstruktywna krytyka jest mile widziana. Wytypowany utwór zostanie wrzucony w całości na forum oraz wydany w serwisach streamingowych.

Utwór nie ma jeszcze tytułu, więc jeśli ktoś chce, to możne zaproponować go w komentarzu

P.s - utwór w niektórych miejscach jest wyciszony, oraz jest w formaciemp3, ale z możliwością pobrania. Ma to zapobiec ewentualnej kradzieży i wydania przez osoby trzecie. (Mój znajomy miał taki przypadek)

Umieszczam link do Soundclouda, ponieważ utworów nie mogłem dodać poprawnie używając komendy [soundcloud]

__________________

Last edited by djmietas; 17-02-2022 at 10:16.
e-max jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents