4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Wyskakiwać z playlist! Czego aktualnie słuchasz patrząc na ten temat?!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2021, 19:00   #8
Hidden
..:: Hard Trance ::..

  
 
Hidden's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Nov 2009
Miasto: -
Wiek: 34
Postów: 14 045
Tematów: 1304
Podziękowań: 12 720
THX'ów: 35 280
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 818
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 66
Oznaczeń w tematach: 161
Plusów: max. (+)
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Odwiedź profil Hidden na Soundcloud.com
Odp: Wyskakiwać z playlist! Czego aktualnie słuchasz patrząc na ten temat?!

Chyba każde forum wielotematyczne ma podobny temat, więc na forum muzycznym to mus. Jednak jest w tym coś zabawnego, sam się na tym łapałem: podsyłasz swoje kawałki licząc na zachwyty, na upragnione pochwały, np. "ty to masz gust", "ale bandżer", "dawaj więcej!" (lub śmiechy, jeśli próbowałeś być zabawny), ale te prawie nigdy się nie pojawiają, aż uświadamiasz sobie, że jest tyle gustów co ludzi i nikogo te twoje playlisty czy inne "twoizmy" nie obchodzą, ot, wszyscy tylko nabili posta.

Dlatego unikam takich wątków, ale ponieważ każdy post mi się przyda (na rangę zbieram), przemogę się, a nawet będę szczery. Podczas pisania słuchałem piosenki z "M jak miłość":



Nie obejrzałem ani jednego odcinka tego serialu, ale piosenkę zdarzyło mi się jakoś usłyszeć i od razu mi się spodobała, chętnie do niej wracam.
__________________

Last edited by Hidden; 10-08-2021 at 19:51.
Hidden jest online   Reply With Quote
Hidden dostał 5 podziękowań za ten post.