4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Drzewo forum, czyli skróćmy czas przewijania :)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-08-2021, 21:31   #11
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Drzewo forum, czyli skróćmy czas przewijania :)

Taka moja propozycja drzewka forum, zacznijmy od tego może


Ogłoszenia - zmiana nazwy na Sprawy Organizacyjne
Regulamin zalinkować w opis działu (1 mniej)
Przywitaj się - zmiana nazwy na Przywitaj się / Say hello to us
Wasze pytania - połączenie z działem FAQ i usunięcie z w/w tematów które są nieaktualne.
Konkursy i Top of the month - nie mam pomysłu na to... Konkursów jest tyle co chop napakoł. Albo przerobić dział na top albo go w ogóle przenieść/zmienić nazwę z Konkursy na Top of the... by 4C
Spotkania uzytkowników raczej też wymarły... Wznowić by je można było linkując tematy z imprez klubowych (nie żadne czaczaracza czy inne zenki), które są na jakimś stopniu prestiżu, Beyer (Technobóg) ma niebawem być w PL i ani wzmianki... może to ścągnie tu kogoś nowego... może meetingi będą na nowo tu gościć? Sceptycznie, ale z optymizmem, tak szczerze.

---

Newsy i nowinki muzyczne
TAGI : News, Felieton, Technologia, Wydawnictwo oraz ew. Dyskusja (Dział przy piwie się kłania )
New Releases - podpiąć pod dział powyżej.

Klubowe Imprezy - Po prostu to, co jest ciekawe na polskim rynku imprezowym, bez wymaganego logo (patrz. Spotkania użytkowników)

Festiwale - zmiana na Festiwale Muzyczne 2021
Latest festivals - brzmi to imo troche... komicznie, tu Festiwale, tu festivals, po prostu Archiwum festiwalowe i po miesiącu wrzucać tam wątki, które już się odbyły. Simple imo


Kluby i Dyskoteki... Czas najwyższy wyczyścić ten dział z dinozaurowych miejscówek i zrobić miejsce nowym/działającym. Póki co zostawiłbym jak jest, ale w głowie mam większy nacisk w przyszłości, jeśli wszystko będzie przebiegało wedle moich myśli...

Producenci oraz DJe A może mini wikipedia albo odświeżyć ten dział całkowicie go remontując? Polegać na wiki/discogsach/socjalach i nie wiem czym jeszcze, może linkować z festiwali/imprez?

---

Strefa Muzyki pomijam, brak aktualnie koncepcji... Może sety i live shows... Nie wiem

---

Forum Producentów muzycznych / Strefa dja
Tutaj jak wyżej, brak większego zainteresowania zarówno z mojej jak i użytkowników strony, może prefixy i ich reorganizacja... soon

---

Inne Fora

-

Przy piwie oraz fora które leżą w drzewie... prefixy i zostawić tylko Przy piwie, gdzie dodać World News , GSM , Grafika oraz ewentualnie Tutoriale... a może cały dział przenieść wyżej? Do strefy informacji?


Kosz ! - Wepchnąć tam wszystkie posty Kameleona obok tych co leżą aktualnie


-------

Liczę na dyskusje, pomysły, głównie weteranów tego pieprzniczka...
__________________

Last edited by Sanbit; 06-08-2021 at 21:37.
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents