4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2022 @ Podczele
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-07-2021, 19:09   #136
michukru
mozesz dalej szukac
  
 
michukru's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Jun 2015
Miasto: Warszawa
Wiek: 25
Postów: 7 822
Tematów: 3982
Podziękowań: 3 840
THX'ów: 85 953
Nominated Tematy Tygodnia: 8
Nominacje T.T. : 5 537
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 29
Oznaczeń w tematach: 145
Plusów: max. (+)
michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.
michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.michukru max.
Odwiedź profil michukru na Last.fm
Odp: Sunrise Festival 2022 @ Podczele

Jak to na miejscu wygląda to tylko widziałem ze zdjęć i filmów na FB/Instagramie, ale jeśli chodzi o warstwę muzyczną to wczoraj na prawdę było TOP. Aż się zdziwiłem, że aż tyle Bass House'u wczoraj usłyszałem (przynajmniej w tych pierwszych setach które były transmitowane na RMF Maxxx, mniej więcej 20-23), ale no zaskoczenie jak najbardziej pozytywne. Aż trochę żal że się na wybrało na miejsce, poczuć to wszystko na swojej skórze, ale wolałem jednak zobaczyć "pełnoprawny" Sunrise. Pojawiały się też głosy, że to nie to samo co zawsze, że jakoś biedniej, no i raczej nie można zaprzeczyć że trochę tak jest, ale wciąż wydaje mi się że to wszystko prezentuje się bardzo fajnie.

Zaczął się dzień drugi, kto chce posłuchać to transmisja live (tylko audio, niestety na żadnego livestreama z wideo organizatorzy się dalej nie decydują) to przesłuchania na RMF Maxxx - jak nie macie żadnego odbiornika radiowego w pobliżu to można słuchać przez internet - http://www.rmfon.pl/play,6#p lub na telefonie poprzez aplikacje RMF Maxxx.
__________________
michukru jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali michukru za ten post: