4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fame MMA 10
Wątek: Sport Fame MMA 10
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 17-05-2021, 14:47   #7
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Fame MMA 10

Zacznę od zdania, które w ciągu ostatnich 24 godzin obiegło już cały internet - świetna impreza póki gospodarz nie nasrał na stół.

W zakłady bukmacherskie na tego typu wydarzeniach się nie bawię ze względu na to, że zawsze jest jakaś niespodzianka i zazwyczaj okazuje się, że więcej bym na tym stracił niż wygrał. Widać to w sumie po powyższych typowaniach. Oczywiście, cześć karty uległa zmianie, ale „pewniaczki” pokroju Malczyńskiego czy Don Kasjo na pewno gdzieś by tam zostały.

Całościowo galę można ocenić na duży plus. PPV działało bez zarzutu, początkowo wydająca się średnia karta walk przerodziła się w kilka bardzo emocjonujących pojedynków a oprawa wizualna idealnie wkomponowała się w klimat wcześniejszych zapowiedzi.

Z grona zwycięzców największym zaskoczeniem jest dla mnie Adrian Polak. Trafił idealnie !

Nie znam się kompletnie na liczeniu punktów czy to w pojedynkach bokserskich czy to w MMA. Z pozycji zwykłego kanapowca mogę powiedzieć, że Don Kasjo podobał mi się bardziej. Może wynikało aktywniejszej postawy w walce, nie wiem. Ostatecznie po tym co odwalili włodarze zwyczajnie szkoda mi Normana. Jasne, ma swoje za uszami, ale jako zwycięzca został potraktowany przez federacje jak śmieć. Organizatorzy widocznie mieli w planach zupełnie inny koniec dlatego ostatecznie sztabkę złota odebrał sam.

W Lutym słyszałem plotki o tym, że „ktoś” kto obecnie na polskim rynku robi mega zamieszanie, zarezerwował termin na Wrzesień w Arenie Gliwice i podobno tym „kimś” jest właśnie osoba zajmująca się organizacją gal Fame MMA.
__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 3 podziękowań za ten post.