4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fame MMA 10
Wątek: Sport Fame MMA 10
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-05-2021, 20:46   #5
DJAdikOfficial
..:: Klubowicz ::..
  
 
DJAdikOfficial's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Oct 2011
Miasto: Wrocław
Postów: 847
Tematów: 234
Podziękowań: 622
THX'ów: 6 093
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 207
Imię: Adrian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 80 (+)
DJAdikOfficial 80
Odwiedź profil DJAdikOfficial na Facebook Odwiedź profil DJAdikOfficial na Youtube Odwiedź profil DJAdikOfficial na Soundcloud.com
Odp: Fame MMA 10

Nie wiem jak u Was, ale ja przej*bałem cały kupon :D

Wynik walk:

Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr "Miejski Drwal" Szczurek - wygrana Szczurka przez decyzję sędziów
Michał Gała - Mikołaj Śmieszek - wygrana Gały przez decyzję sędziów
Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Łukasz Lupa - wygrana Al-Sulwiego przez decyzję sędziów
Amadeusz "Ferrari” Roślik - Mateusz Gąsiewski - wygrana Roślika przez poddanie rywala
Piotr Pająk - Alan Kwieciński - wygrana Pająka przez poddanie rywala
Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański - wygrana Tańculi przez decyzję sędziów
Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila Wybrańczyk - wygrana Linkiewicz przez decyzję sędziów
Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański - wygrana Polańskiego przez nokaut
Marcin Dubiel - Cezary Nykiel - wygrana Dubiela przez duszenie
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke - wygrana Parke'a przez decyzję sędziów

No i teraz kilka bardzo skróconych zdań ode mnie na temat FAME MMA 10 i wyników...

Gabriel Al-Sulwi vs. Łukasz Lupa
Bardzo dobra walka, na korzyść Araba. Wielkie brawa za tą walkę.

Amadeusz Ferrari vs. Mateusz Gąsiewski
Myślę, że Gąsiewski mógłby wygrać gdyby się bardziej postarał, ale ostatecznie skończyło się to obaleniem i korzyścią na stronę Ferrari.

Pająk vs. Alanik
Kibicowałem Pająkowi, chciałem żeby przykrócił ego Alanikowi i tak się stało. Z tego co wiem, będzie rewanż na Fame 11, lub 12.

Arkadiusz Tańcula vs. Mateusz Murański
Tańcula dużo trafnych ciosów na początku, lecz z biegiem czasu i rund było widać, że traci siłę. Ostatecznie wygrał, lecz po walce zemdlał i trochę słabo to o nim świadczyło. Wielki sportowiec, a odleciał... Słabiutko!

Marta Linkiewicz vs. Kamila Wybrańczyk
Moim zdaniem - Najlepsza walka tej gali. Dziewczyny pokazały klasę i ostatecznie okazały szacunek co do siebie. Co rzadko się zdarza w walkach kobiet na Fame!

Dawid Malczyński - Adrian Polański
Dobra passa Malczyńskich skończyła się już na poprzedniej gali, gdy jego brat stracił pas mistrza. Dawid poszedł w ślady braciszka. Po Malczyńskim spodziewałem się większej ilości wyprowadzonych ciosów i lepszej walki. Ostatecznie wygrał Polak, czym mi bardzo zaimponował

Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Moim zdaniem Dubiel wygrał tylko dlatego, że miał większą masę i dłużej przygotowywał się do walki. Czaruś był o wiele mniejszy, no i co za tym idzie - o wiele chudszy. Poza tym, Dubiel walczył już w oktagonie, a Nykiel odbył swoją pierwszą walkę i to w dodatku z krótkim przygotowaniem do niej.

Kasjusz Życiński vs. Norman Parke
Kto oglądał ten wie... Moim zdaniem wygrał Don Kasjo. Więcej oddanych ciosów w stosunku co do przeciwnika.
Parke natomiast dostał punkt ujemny, za wchodzenie głową i ostatecznie cios głową. Norman moim zdaniem pokazał swoim stylem żenującą walkę, którą po pewnym czasie była wręcz nudna. Dodam, że ciągle walka była przerywana przez sędziego.



Tyle ode mnie! Zapraszam do dyskusji i wymiany zdań!
DJAdikOfficial jest offline   Reply With Quote
DJAdikOfficial dostał 3 podziękowań za ten post.