4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Fame MMA 10
Wątek: Sport Fame MMA 10
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-03-2021, 15:36   #4
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Fame MMA 10

Bardzo podobał mi się fragment wypowiedzi Adriana Polaka, który przy pytaniach o kolejne walki powiedział, że chciałby czegoś świeżego bo obecnie to wszystko, co dzieje się wokół Jego starć przypomina odgrzewane kotlety. W mojej ocenie podobnie jest z galą. Spójrzmy, 20 uczestników z czego 6 debiutantów i tylko jedna walka (Śmieszek - Gała) na pełnej świeżości. Cała reszta to stały, stary i wymieszany między sobą skład. Tak czy inaczej starcia zapowiadają się ciekawie a na papierze z miejsca przebijają poprzednią edycję.

Patrząc na kartę walk, ostatnie konferencje, wywiady, organizacje, komentarze i opinie w internecie, śmiało idzie dojść do wniosku, że Fame MMA małymi krokami (celowo bądź nie) będzie chciało odchodzić od burd czy konfliktów, stawiając przy tym na bardziej sportowe gale. A całą rolę tego niby negatywnego widowiska przejmie ich nowo uruchomiony półprodukt - Hype. Powtórzę to, co usłyszałem wczoraj na pewnym re-streamie. Kiedyś oglądając konferencję śmiałem się z prawdziwych dymów, nietypowych wypowiedzi, prowokacji, darcia do mikrofonu lub rzucania szklankami. Dzisiejsze live'y są zwyczajnie nudne, ponieważ większość próbuje zachowywać się profesjonalnie. Oczywiście, ma na to wpływ ciężka praca wyniesiona z przygotowań, nabrana pokora po stoczonych walkach i brak myśli o ulicznych bójkach (za to wszystko oczywiście szacunek), ale z drugiej strony nie do takiego widowiska przyzwyczaiła Nas ta federacja.

Typy:

01. Dawid "Ambro" Ambroziak
02. Arkadiusz "Aroy" Tańcula
03. Gamou Fall
04. Gabriel "Arab" Al-Sulwi
05. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
06. Mikołaj Śmieszek
07. Amadeusz "Ferrari" Roślik
08. Dawid Malczyński
09. Cezary Nykiel
10. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
__________________

Last edited by Vinylside; 29-03-2021 at 15:53.
Vinylside jest online   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post: