4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2022 @ Podczele
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-03-2021, 15:04   #126
didikg
..:: Member ::..
  
 
didikg's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2020
Miasto: KG
Wiek: 29
Postów: 111
Tematów: 1
Podziękowań: 29
THX'ów: 47
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 1 (+)
didikg 1
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat:
Napisał Marko45 Zobacz post
Nie jestem pesymistą ale sytuacja nie jest za ciekawa, tu prawie kwiecień a LINE-UP dopiero raczkuje, kilka znanych nazwisk dla marketingu choć i tak nie wiadomo czy w ogóle by zagrali, bardziej działają one jak lepik na muchy.

Jeśli chodzi o termin imprezy na pewno nie zostanie przełożona, po prostu Edycja się nie odbędzie, no chyba że będzie Winter Festiwal 2021, co jest nie realne.

Źle to wróży, Mayday Poland przełożony na 11/2021 daje do myślenia, nagle wszystkie furtki nie zostaną otwarte w jednym monecie, będzie to przebiegało stopniowo, więc SF 2021 jest moim zadaniem zagrożony i to bardzo mocno, jakby tego było mało, kiedy furtki będą otwarte i wróci wszystko do normy (choć moim zdaniem już nigdy to nie nastąpi) artyści polecą kto da więcej, aby się odbić i tutaj jest gwóźdź programu, agencja SF która na pewno nie stoi dobrze finansowo. Nawet jakby się odbył Festiwal to będzie brakowało AS'ów w rękawie, zamiast zarobić to starci...

Tak to widzę
Ja również nie jestem pesymistką ale patrząc na obecną sytuację w naszym kraju to nie nastawiam się na jakiekolwiek festiwale w tym roku. Moim zdaniem to Sunrise ale i też Pol'and'Rock (dawny Woodstock) w Kostrzyniu to dla bezpieczeństwa zostaną przełożone na 2022. Jakby nie patrzeć to Kostrzyn zawsze odbywał się zaraz po Sunrise jak co roku a więc te oba festiwale nie ukrywając są bardzo zagrożone

Co do line-upu to organizatorzy zapewnie na bieżaco monitorują sytuację w PL i czekają na dalsze kroki..
Jedynie co nam pozostało to czekać na oficjalne info od Mdt

Last edited by didikg; 22-03-2021 at 15:05.
didikg jest offline   Reply With Quote