4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-11-2020, 17:44   #15
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?

Cytat:
Napisał Hidden Zobacz post
To nie pierwszy raz, gdy kierujesz w moją stronę pochlebstwa. To bardzo miłe, ale obawiam się, że z kimś mnie mylisz, bo prawie nie widuję cię w moich tematach. Pozdrawiam.
Ogólnie jestem tu sporadycznie i miewam "fale", gdzie jestem tu dzień w dzień przez tydzień, na przemian z dwoma tygodniami przerwy. Może po prostu kojarzę Cię jako osobę, która trzyma dział klasyków, bo częściej zaglądałem w tematy Twojego autorstwa. Dawno mnie nie było Nie mylę z nikim innym

Cytat:
A jeśli upierasz się przy wspólnym, forumowym projekcie, spójrz na znikomy ruch w działach Dyskografie i Klasyki.
Znikomy ruch jest wszędzie, podziękować można facebookowi Wszystkie fora przez tą plagę, jaką jest fejs, liczą znikomy ruch... Pasjonaci konkretnych marek samochodów/modeli jedynie trzymają swoje fora w kupie. Reszta ma w dupie :D Rzesza 30+. również trzymają się swoich pasji na forach. Androidziarze, mechanicy, pasjonaci samochodowi etc. Muzyka jest trochę innym tematem, gdzie właściwie... wystarczy youtube i masz wszystko.

Nie upieram się, absolutnie, została Was garstka pasjonatów, naprawdę zajawionych w tym co robicie od przeszło dekady. To jest właśnie cudowne i aż szkoda, by to zanikało poprzez zippyshare po 30 dniach
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 2 podziękowań za ten post.