4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-11-2020, 08:23   #14
Hidden
..:: Hard Trance ::..

  
 
Hidden's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Nov 2009
Miasto: -
Wiek: 34
Postów: 14 021
Tematów: 1304
Podziękowań: 12 716
THX'ów: 35 277
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 818
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 66
Oznaczeń w tematach: 161
Plusów: max. (+)
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Odwiedź profil Hidden na Soundcloud.com
Odp: Dlaczego serwerem do uploadu muzy jest zippshare?

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
nadal należy to honorować jako alternatywę dla Zippy. Wszystko co aktualne zippy przetrzyma w uploadach, uważam, że należy szukać po prostu miejsc na tzw. kolekcje.
Głównie klasyków... Bo obecna muzyka nie porywa jak ta sprzed 30-20 lat... Tej zarchiwizowanej będzie co raz to mniej.
Lata 2016-2020 to wysyp tracków, które może i sa dobre, ale nie będa nigdy klasykami, bo idzie znaleźć kilka wyjątków, które wbiją się w kanon elektroniki czy jej "przełom" (komercjalizacja deep house chociażby).

Wstawiacie tu piękne tematy z klasykami... tego będzie nam brakować za kilka lat, jeśli przestaniemy archiwizować takie numery, Szczególnie te, które na naszych parkietach rządziły.
Znam Was, jesteście pasjonatami, @Hidden jest dla mnie ikoną tego forum... Wykopuje (imo) numery które słyszałem, ale ich nie znałem, niesamowite to jest.

Tak czy inaczej, wydaje mi się, że lepiej będzie pozostać przy Zippy, jest raczej bezproblemowe. Obchodzą Was Ci, którzy po dwóch tygodniach szukają up'a? Raczej nie. Twórzcie kolekcje ze znajomymi w chmurach, wymieniajcie się, kompletujcie biblioteki. To jest pasja.
Myślę, że każdy z nas tworzy takie trwałe kolekcje, tyle że dla siebie i wedle własnego gustu, oczywiście mam na myśli archiwizację plików. A jeśli upierasz się przy wspólnym, forumowym projekcie, spójrz na znikomy ruch w działach Dyskografie i Klasyki. Prawda jest taka, że 4C żyje tylko dzięki tym nieporywającym nowościom i nie zmienimy tego.

To nie pierwszy raz, gdy kierujesz w moją stronę pochlebstwa. To bardzo miłe, ale obawiam się, że z kimś mnie mylisz, bo prawie nie widuję cię w moich tematach. Pozdrawiam.
__________________

Last edited by Hidden; 06-11-2020 at 08:23.
Hidden jest offline   Reply With Quote
Hidden dostał 5 podziękowań za ten post.