4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Wasze screeny z gier
Wątek: Kultura Wasze screeny z gier
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-06-2020, 12:25   #35
FazZi85
www.fazzi85.blogspot.com
  
 
FazZi85's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Jan 2009
Miasto: TSA/RT
Postów: 3 408
Tematów: 527
Podziękowań: 3 651
THX'ów: 2 693
Imię: Przemysław
Wzmianek w postach: 2
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 100 (+)
FazZi85 100FazZi85 100

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil FazZi85 na MySpace Odwiedź profil FazZi85 na Facebook Odwiedź profil FazZi85 na Twitter Odwiedź profil FazZi85 na Youtube Odwiedź profil FazZi85 na Last.fm Odwiedź profil FazZi85 na Soundcloud.com Odwiedź profil FazZi85 na Mixcloud
Odp: Wasze screeny z gier

Jak już dodajecie screeny z gier to podpisujcie/opisuj każdy screen dlaczego akurat dodajesz, bo niektóre screeny są po prostu z trailerów lub z fabuły gry, a tutaj chodzi raczej, żeby pokazać coś swojego lub coś ciekawego. Każdy kto zaczyna grę ma taką samą fabułę więc raczej to mija się z celem. No i oczywiście dobrze byłoby gdyby ktoś dodał coś od siebie na temat gierki.

Ja lubię grać w:

GTA OnLine, może ktoś z Was gra?? Jak coś to zapraszam do klubu motocyklowego "Polskie Orły" na obecną chwilę gram pod nickiem takim samym jak na forum czyli FazZi85

Commandos 2 i 3 - strategiczna gierka dająca do myślenia. Raczej dla fanatyków.
Unreal Tournament - strzelanka fvp [ten z roku 99]
Team Fortness 2 - aktualnie mam przerwę od tego, ale jakby ktoś się znalazł do pogrania to chętnie odpalę
Worms, Worms Armageddon - platformowa kultowa gra gdzie zabijają się robaczki

Fifa to chyba każdy przerabiał

---------- Post added 13-06-2020 at 13:32 ----------

Jak już dodajecie screeny z gier to podpisujcie/opisuj każdy screen dlaczego akurat dodajesz, bo niektóre screeny są po prostu z trailerów lub z fabuły gry, a tutaj chodzi raczej, żeby pokazać coś swojego lub coś ciekawego. Każdy kto zaczyna grę ma taką samą fabułę więc raczej to mija się z celem. No i oczywiście dobrze byłoby gdyby ktoś dodał coś od siebie na temat gierki.

Ja lubię grać w:

GTA OnLine, może ktoś z Was gra?? Jak coś to zapraszam do klubu motocyklowego "Polskie Orły" na obecną chwilę gram pod nickiem takim samym jak na forum czyli FazZi85

Commandos 2 i 3 - strategiczna gierka dająca do myślenia. Raczej dla fanatyków.
Unreal Tournament - strzelanka fvp [ten z roku 99]
Team Fortness 2 - aktualnie mam przerwę od tego, ale jakby ktoś się znalazł do pogrania to chętnie odpalę
Worms, Worms Armageddon - platformowa kultowa gra gdzie zabijają się robaczki

Fifa to chyba każdy przerabiał
__________________
FazZi85 jest offline   Reply With Quote
FazZi85 dostał 2 podziękowań za ten post.