4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-12-2019, 00:30   #54
Woncky
..:: Klubowicz ::..
  
 
Woncky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Aug 2008
Miasto: Warszawa
Wiek: 34
Postów: 2 672
Tematów: 166
Podziękowań: 3 801
THX'ów: 4 142
Imię: Grzesiu
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 100 (+)
Woncky 100Woncky 100
Odwiedź profil Woncky na Facebook Odwiedź profil Woncky na Soundcloud.com Odwiedź profil Woncky na Mixcloud
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
Skończyły się czasy zbierania plusów i respectów za jakiekolwiek thanksy. W 2019 (zaraz 2020) już na nikim nie robi to wrażenia. Teraz na topie są liczby wypitych piwek czy przelecianych panienek na imprezie a nie jakieś tam plusiki za wrzucone nuty w dziale z pomocą.
I to jest sedno wszystkiego!

Dziwicie się, że nie ma ludzi do pomocy przy rozwoju? A co takiego forum może zaoferować w zamian? Kiedyś faktycznie nawet jakakolwiek ranga to był prestiż i szacunek wśród innych użytkowników, ja do tej pory wspominam jak pojechałem gdzieś grać imprezę i były komentarze "to ten Woncky z 4clubbers"... A w dzisiejszych czasach, gdzie ludzie całe związki budują na podstawie przewijania w lewo lub w prawo na telefonie, jakie znaczenie może mieć belka pod nickiem na jakimś tam forum?

Mam wielki sentyment do forum i kibicuję wszystkim którzy chcą je jeszcze reanimować, ale odpowiedni moment na zmiany już dawno minął. W każdym razie powodzenia!
__________________
Woncky jest offline   Reply With Quote
Woncky dostał 5 podziękowań za ten post.