4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-11-2019, 21:19   #38
Ryan25
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 28 Jan 2013
Miasto: Polska
Wiek: 39
Postów: 304
Tematów: 249
Podziękowań: 17
THX'ów: 5 528
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 151
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 1 (+)
Ryan25 1
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

I to jest rzeczowy komentarz! Nie widze szans na "uratowanie" forum, czasy się zmieniają, pokolenie też.Obecne chce wszystko od razu, za free i najmniejszym wysiłkiem.Dla przykładu jest strona (Nie będe reklamował) na której można prosić o nuty, zakłada jegomość temat, nie licząc że nie podaje szczegółów odnośnie wydania (label, data etc.) to pisze capsem "NO ZIPPY!" To jakby rozkaz, kogo obchodzi że ma blokadę od operatora? Prostactwo w obecnych czasach powala, to są prośby, a nie rozkazy, zawsze może się udać do sklepu i kupić dany produkt.Wracając do forum, podobnie jest tutaj, zamknięty dział nic nie da.To już nie te czasy, że zródeł z muzyką jest niewiele, taka osoba pójdzie szukać gdzie indziej, no i zostaje główny powód spotify i tym podobne serwisy.Tam wszystko jest podane jak na tacy, zero wysiłku, niewiele interakcji, ludzie są leniwi...Zresztą, podobnie jest tutaj, większość co wrzuca to robi na szybko bez większego wysiłku.Myślałem już dawno by ruszyć ten temat, ale spodziewałem się braku zainteresowania. Wiecie, że istnieją covery do nut albumów? Otagować nuty też ciężko? Oczywiście każdy może zrobić to sam, ale nie sądze by target do jakiego trafiają nuty czyli jak to nazywacie pijawki w ogóle to zrobił, jeśli takim osobom w ogóle zależy by mieć porządek w folderze, ja chlewu nie toleruje.Ja jak wrzucam to zawsze jest profesjonalnie zrobione, robić coś dłużej ale dobrze.Nie będe wymieniał, kto potrafi poświęcić chwile czasu więcej, bo lista byłaby krótka, przynajmniej z działów które mnie interesują.Czasy wyścigu kto wrzuci pierwszy, to chyba już mineły, a może się myle?
Ryan25 jest offline   Reply With Quote
Ryan25 dostał 2 podziękowań za ten post.