4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-11-2019, 20:29   #34
Spotify
Banned
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Postów: 1 558
Tematów: 24
Podziękowań: 228
THX'ów: 611
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
mnie osobiście przeraża to, że nie dajecie społeczności budować tego portalu... Wasza reakcja jest naginana, w Wasze Pytanie jest multum tematów, których admini w ogóle nie poruszają. Nie buduje to poczucia, że dany pomysł ma sanse realizacji, bądź informacji zwrotnej, że może ... (gdyby).
W sumie to przykre, zasłaniają się niewiedzą. X lat temu niewiedza = brak kompetencji do pełnienia funkcji.
Dziś dokładnie o tym samym pisałem nowemu Rang Modowi
I dodałem, żeby się skupili teraz jak już mają ekipe nie na pijawkach jak do tej pory i dogadzaniu im tylko po to by tworzyły sztuczny ruch na forum a żeby bardziej doceniali osoby, które są aktywne, pomagają, wrzucają muzykę, moderują, komentują itd. Pijawy były, są i będą a one nic nie wnoszą w funkcjonowanie forum. Zaczniesz nagradzać osoby aktywne w jakikolwiek sposób a one same spowodują swoim działaniem ruch na forum i przyciągną pijaweczki do swoich tematów.
Przytoczę fajny cytat:
"Klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów"
Spotify jest offline   Reply With Quote
Spotify dostał 2 podziękowań za ten post.