4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Odzyskanie danych po pożarze
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-11-2019, 12:37   #1
_Yellow Cabb_
..:: Klubowicz ::..
  
 
_Yellow Cabb_'s Avatar
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Didcot UK
Wiek: 37
Postów: 2 648
Tematów: 304
Podziękowań: 7 588
THX'ów: 5 254
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 34
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 7
Oznaczeń w tematach: 49
Plusów: 130 (+)
_Yellow Cabb_ 130_Yellow Cabb_ 130
Odzyskanie danych po pożarze

Witam.
Do końca nie wiem jak zacząć.
Piszę tutaj, ponieważ nikt inny jak społeczność największego forum muzycznego będzie w stanie zrozumieć, jak wielka tragedia się mi przytrafiła.


Podczas na pozór drobnego pożaru utraciłem znaczącą część muzycznych zbiorów- dyski, pendrive'y oraz płyty.
Jestem załamany, gdyż był to zbiór z najlepszych według mnie lat muzyki klubowej.
Wszystko do 2012 roku poszło z dymem.


I tutaj moja prośba do Was.
Jeśli ktokolwiek z Was byłby w stanie pomóc mi odtworzyć, krok po kroku, dział po dziale, każdy rok od 2000-2012 byłbym niewyobrażalnie wdzięczny.
Sam nie jestem w stanie fizycznie tego zrobić.
Na co składała się moja kolekcja? A mianowicie na wyselekcjonowane utwory z działów podzielonych na kategorie:
TRANCE: uplifting, progressive, tech & other
HOUSE: house, tech
PROGRESSIVE HOUSE
ELECTRO-HOUSE+Fidget


O audycjach radiowych, setach, aftermovie czy teledyskach już nawet nie wspominam.



Jestem tu co prawda od 2008r, ale kolekcja obejmowała też wcześniejsze lata.
Wierzę w moc Clubbersów, bo kto, jak nie Wy, ludzie, którzy kochają tak jak ja muzykę, którzy słysząć dany utwór przenoszą się wspomnieniami do wpaniałych momentów życia, jest w stanie mi pomóc.


Jak mogła by wyglądać przykładowo pomoc?
Jeśli podobnie jak ja zachowałeś jeden z wyżej wymienionych folderów Trance np. Uplifting z 2012 lub wcześniejszy (Od Ciebie zależy który rok)
wrzucasz i podajesz pod postem link z nazwą działu i rok, kategorii. W tej kolejności.

Przykład
TRANCE 2012(Uplifting) <link>


Nie wymagam pełnych albumów, formatów flack czy wav.
Ale 320kb no byłoby wspaniale.



Będę w poście aktualizował jak kategoria, dział i rok mam uzupełnione.



Nie wiem czy to dobry dział. Nie wiem czy mogę prosić o linka do posta na głównej. Ale już teraz z góry dzięki za każdy link.



Jeśli moderatorzy mają jakiś pomysł na zaktualizowanie, zmodyfikowanie posta, jestem otwarty.


Pozdro All
__________________
_Yellow Cabb_ jest offline  
_Yellow Cabb_ dostał 7 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents