4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-02-2019, 13:27   #136
mikkellos
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Mar 2018
Miasto: Częstochowa
Wiek: 25
Postów: 110
Tematów: 0
Podziękowań: 148
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mikkellos 1
Odp: Sunrise Festival 2019

@kropkaPl. Raczej mam go za wiarygodne zródło informacji, i dam mu jeszcze jedną szansę, ;-) Ja Ci mówie że coś na rzeczy było jeszcze i że mogło być lepiej. Po drugie muszę nadmienić iż nie miałem z nim kontaktu od okolic środka grudnia więc mogło się coś zmienić. Nie ucz ojca dzieci robić. :-D dobrze wiem jak wygląda proces i ile jest za przeproszeniem je***ia przy rozmowach, ustaleniach, negocjacjach, ustaleniach prawnych i to jeszcze prawie w każdym przypadku przez pośredników, agencje itd.

Już Ci pisałem, że po rozmowie z pewną osobą jak to wygląda, jakie jaja czasem były, to jestem cholernie wyrozumiały i będę bronił dalej. Z euforią i wiarą w nich. A właściciele Sunrise są ludźmi nie chciałbym użyć określenia że prostymi. Ale razem z Tobą możemy mając odpowiedni plan i budżet teraz założyć firmę, zatrudnić prawników, analityków, księgowych i ludzi zajmujących się reklamą i zarządzaniem managamenckim, tłumaczy i pobawić się w produkcję eventów. Ale jestem pewien że albo wyjdzie z tego lipa albo z podkulonym ogonem będziemy szukać pomocy na przykład w Poznaniu ;-)

Ja daje z informacji od jak to ktoś nazwał kolegi którego kolega robił przy ogrodzeniu xD z przed prawie 2ch miesięcy: 750zł za 3 day pass z wysyłką i dystrybucją zegarkobransoletki. 249zł za jeden dzień w tzw early birdzie, dodatkowo około 1200zł za pole namiotowe z namiotem, ponad 900zł za 3 day pass i własnym namiotem, 800pln za Vip 1600 za 3 day pass plus domki kontenerowe. Patrząc jak zmienili na profilu z zakresu cen wysokie na umiarkowane być może będą o wiele tańsze od tego co podałem. I tak jak mówie: Tiesto, KSHMR, Timmy T, A&B oraz być może Marschmello, Garrix, Charlote De Vitte, Don D i dam gościowi od "ogrodzenia" drugą szansę.

Last edited by mikkellos; 27-02-2019 at 13:57.
mikkellos jest offline   Reply With Quote