4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-02-2019, 13:57   #114
mikkellos
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Mar 2018
Miasto: Częstochowa
Wiek: 25
Postów: 110
Tematów: 0
Podziękowań: 148
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mikkellos 1
Odp: Sunrise Festival 2019

@Zorge Jeśli czytałeś moje posty i gdzieś czytałeś mój wykład jak jest skonstruowana umowa itd to powinieneś wiedzieć, że przed zezwoleniem festiwalu nie może się ogłosić, i w drugą stronę. Już umowa powinna być zerwana albo mniejsze wynagrodzenie :-P

---------- Post added 23-02-2019 at 15:08 ----------

@kropkaPl nie no dobra. Tu racja. Okej. Piszesz tylko i wyłącznie o mnie tutaj w tym momencie. Ja jestem tutaj od roku tylko więc dawniej nie mogłem być ja. Czy ja wiem. Informatora uważam mam dobrego i mu ufam. Od Sunrise 2017 kontakt. Ale poczekajmy do przyszłego tygodnia :-P I zobaczymy wtedy czy się okazało dobre. Ja sam mam wątpliwości co do tego czy dobre info dostałem i potem głupio mi było wczoraj więc już nie będę tak naprzód. xD Dla siebie zachowam. Ale tak mi się zebrało, rozumiesz, ekscytacja i musiałem farbę tutaj puścić.
Mam nawet wrażenie jako specjalnie tak zrobili. Bo miałem naprawdę info o tym, żę do wczoraj wszystkie karty odkryte. Nawet się zastanawiałem czy jakaś celowa robota albo informatora albo MDT... w bagno wpuścić. Czy ja nie zaszkodziłem a tutaj wiem, że zagląda sporo osób z tematu. W przyszłym tygodniu musi się wszystko wyjaśnić. Albo będzie dobrze, LU podany albo w firmie pojawił się problem.
Na jasne. Ja w Cze-wie nie mam nawet startu do nikogo jeżeli chodzi o tą branżę i te klimaty i nigdy takiego kogoś nie bło. Także może kiedyś się piwa napijemy. Wszystko przede mną. Jeszcze nawet 21 na karku nie ma także wszystko przede mną. Rozumiesz, że nie mogłem za wiele jeszcze zdziałać.... Jak tylko zdrowie będzie to może w ciągu paru lat uda mi się dotrzeć nawet do Ultra w Korei/Japonii : P Pozdro.

Last edited by mikkellos; 23-02-2019 at 14:34.
mikkellos jest offline   Reply With Quote