4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-02-2019, 17:11   #39
DeNilss
..:: Elite VIP ::..
  
 
DeNilss's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Apr 2015
Miasto: Kraków
Wiek: 38
Postów: 3 585
Tematów: 1888
Podziękowań: 1 923
THX'ów: 64 553
Nominated Tematy Tygodnia: 7
Nominacje T.T. : 2 925
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 87
Plusów: 135 (+)
DeNilss 135DeNilss 135
Odp: Sunrise Festival 2019

Cytat:
Napisał mikkellos Zobacz post
Chodzą słuchy, że będzie ASOT. [DjDragon20 miał nosa] Mało tego termin 19-21 lipca jest tylko i wyłącznie przez pana Armina. Pomimo festiwalu w Hiszpani, TML, WKND festival, Pv termin został przydzielony na ten weekend dla Armina, zresztą jak w poprzednim roku. Szykuje się coś wielkiego promowanego na EU. Ogólnie Armin jest takim cichym współorganizatorem, jego żona zaś łącznikiem do innych artystów. Poza tym dał sporo dobrego słowa wśród artystów niestety nie wiem czy szczere. Tutaj chyba za bardzo nie mogę podać nazwisk o których słyszałem. (gdzieś tam na YT po bąknołem w komentarzach bo bezpiecznie Ale zapewniam, że będzie warto. Co do liczby osób to nie da rady więcej jak 30 000. Podczele tego może nie wytrzymać. I tego się najbardziej boją organizatorzy. Jeszcze jest droga pożarowa, wjazd i ewentualny wyjazd straży, wyjazd dla karetek itd strefy bezpieczeństwa, punkty i dojazd ochrony, służb i przede wszystkim artystów (do akcji wkroczą śmigłowce ale nie dla wszystkich). Ceny nie pójdą drastycznie w górę. Przynajmniej dla tych co mają swój nocleg gdzieś na Kołobrzegu, w przypadku pól namiotowych ceny dorównają cenom festiwalu u naszych zachodnich sąsiadów a domków VIP przekroczą. Warto. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że po 4-ch tak naprawdę latach planowania i było nie było prawie 2-ch latach kalkulacji, zgrywania, dopinania na ostatni guzik i organizacji MDT dobrze to wykonało. Prawda taka, że tak się bali i nie byli do końca przekonani, że gdyby nie remont Amfi dalej by tylko kalkulowali, planowali a SF2k19 nadal odbywał by się w starej lokalizacji.
(Szkoda, że przeżywam swój osobisty dramat - kukla będzie mnie swędzieć, a nie - już czuje, choć z obecną arytmią i zaburzeniami pracy "pompy" szczerze się boję tak może się jako abstynent zjawie i tak skromnie jakoś to będzie. Mam nadzieje, że zaplecze ratunkowe będzie funkcjonowało tak samo dobrze jak dotychczas choć wolałbym aby się nie przydało
Stary możesz napisać to samo tylko po polsku i w miarę do zrozumienia?
DeNilss jest offline   Reply With Quote