4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-02-2019, 21:47   #36
mikkellos
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Mar 2018
Miasto: Częstochowa
Wiek: 25
Postów: 110
Tematów: 0
Podziękowań: 148
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mikkellos 1
Odp: Sunrise Festival 2019

Chodzą słuchy, że będzie ASOT tak jak to pisał DjDragon20. Mało tego, termin 19-21 lipca został zarezerwowany wyłącznie dla Armina identycznie jak w roku ubiegłym. Pomimo olbrzymiej konkurencji, wielu festiwali w Hiszpani, TML, WKND festival, Pv, szykuje się coś wielkiego, promowanego na EU. Ogólnie Armin jest takim cichym współorganizatorem, jego żona zaś służy jako "medium" i pośrednictwa do mangamentu innych artystów. Poza tym sporo dobrego słowa wśród artystów niestety nie wiem czy szczere. Tutaj chyba za bardzo nie mogę podać nazwisk o których słyszałem. Ale zapewniam, że będzie warto. Co do liczby osób to nie da rady więcej jak 30 000. Podczele tego może nie wytrzymać. I tego się najbardziej boją organizatorzy. Jeszcze jest droga pożarowa, wjazd i ewentualny wyjazd straży, wyjazd dla karetek, strefy bezpieczeństwa, punkty i dojazd ochrony, służb i przede wszystkim artystów - tutaj do akcji wkroczą śmigłowce ale nie dla wszystkich. Ceny nie pójdą drastycznie w górę. Przynajmniej dla tych co mają swój nocleg gdzieś na Kołobrzegu, w przypadku pól namiotowych ceny dorównają cenom festiwalu u naszych zachodnich sąsiadów a domków VIP przekroczą. Warto. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że po 4-ch tak naprawdę latach planowania i było nie było prawie 2-ch latach kalkulacji, zgrywania, dopinania na ostatni guzik i organizacji MDT dobrze to wykonało. Prawda taka, że tak się bali przenosin, że gdyby nie remont Amfi dalej by tylko kalkulowali, planowali a SF2k19 nadal odbywał by się w starej lokalizacji.
(Szkoda, że przeżywam swój osobisty dramat - kukla będzie mnie swędzieć, a nie - już czuje, choć z obecną arytmią i zaburzeniami pracy "pompy" szczerze się boję tak może się jako abstynent zjawie i tak skromnie jakoś to będzie. Mam nadzieje, że zaplecze ratunkowe będzie funkcjonowało tak samo dobrze jak dotychczas choć wolałbym aby się nie przydało

Last edited by mikkellos; 06-02-2019 at 17:54.
mikkellos jest offline   Reply With Quote