4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-11-2018, 13:13   #42
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Cytat:
Napisał Frozen Zobacz post
grający dla 5 osób.
Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.

Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da. Jednym się podoba, drugim nie dlatego promocyjne składanki zawsze daję w dwóch wersjach bo sam nie jestem zwolennikiem zagłuszania nut. Patrząc z innej strony, nie jestem po kursie / szkole, gdzie uczą szczegółów takich jak szybkość mowy, dykcja czy odpowiednia i regularna tonacja, więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy. Rzecz zupełnie normalna. Aczkolwiek, nie wszystko co drogie lub wyuczone zawsze jest lepsze. Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię. Patrząc na to logicznie; zawsze też znajdą się Ci, którym może to nie odpowiadać. W tym przypadku mają do dyspozycji czyste brzmienie, bez głosu. W nagraniach z audycji takiej możliwości nie ma, a nawet gdyby istniała to myślę, że sam bym z niej nie skorzystał, wrzucając coś, bez wokalu. Bo nie ukrywam, że od czasu do czasu lubię coś tam powiedzieć. W tej produkcji, przyznaję się bez bicia, jest za dużo niskich tonów, przez co, jak napisali koledzy wyżej, wokal wydaje się zbyt tłusty i może lekko drażnić. Na audycjach jednak, ustawienia od jakiegoś czasu są nieco inne, więc brzmi to lepiej i wyraźniej. A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.
__________________

Last edited by Vinylside; 03-11-2018 at 13:18.
Vinylside jest offline   Reply With Quote