4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Audiofala
Wątek: Audiofala
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 13-10-2018, 18:22   #1
audiofala
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Oct 2018
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 29
Postów: 6
Tematów: 1
Podziękowań: 1
'Thanks' : 3 w 1 Poście
Imię: Julia
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
audiofala 1
Odwiedź profil audiofala na Facebook Odwiedź profil audiofala na Twitter Odwiedź profil audiofala na Youtube Odwiedź profil audiofala na Last.fm Odwiedź profil audiofala na Soundcloud.com
Audiofala

Dzień dobry!
Mam na imię Julia, aktualnie mam 24 lata, pochodzę z Dąbrowy Górniczej (woj. Śląskie). Z muzyką związana jestem już od wczesnych lat dzieciństwa. Uczęszczałam do szkoły muzycznej I stopnia, gdzie uczyłam się grać na skrzypcach oraz fortepianie. Z tym drugim instrumentem pozostałam aż do dnia dzisjeszego. Ukończyłam także technikum realizacji dźwięku w Krakowie, gdzie uczyłam się podstaw nagrań i produkcji muzyki. Jestem również wokalistką, prowadzę bloga oraz kanał na Youtubie, gdzie zamieszczam własne produkcje oraz covery zarówno te wokalne, jak i instrumentalne.
W swoim dorobku mam także parę singli wydanych nakładem wytwórnii muzycznej Trance all-stars records, parę występów w klubach z formacją DeepUniverse oraz parę sesji wokalnych nagranych dla innych producentów muzyki elektronicznej w takich gatunkach muzycznych jak trance, hardstyle czy house.
Jestem osobą ciepłą, otwartą, życzliwą. Uwielbiam języki obce, książki oraz nowe technologie.

Po więcej pytań zapraszam do kontaktu.
__________________
audiofala jest offline  
audiofala dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents