4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2018
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2018, 19:54   #302
mikkellos
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Mar 2018
Miasto: Częstochowa
Wiek: 25
Postów: 110
Tematów: 0
Podziękowań: 148
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mikkellos 1
Odp: Sunrise Festival 2018

1W niedziele na SJ and RM mnie rozłożyli na łopatki (sucho w gardle i pragnienie wygrało choć miałem zostać) i w trakcie przejścia na Armina musiałem iść po szybkiego drina i Cole ale gdy wracałem ze stoiska był taki ścisk że nie dało sie przejść. Zaczołem się delikatnie przeciskać do przodu. Weszłem w pole jakiegoś karka i jakiejś karyny która zaczeła się na mnie drzeć. Ktoś się przeciskał i pchnoł mnie na łysola. Oczywiście zostałem 3 razy pchnięty mocno w plecy przez łysego, od po***ów wyzwany oraz pchnięty przez karynę xD co przyjołem z uśmiechem na twarzy bo w przeciwnym razie jadka i wstyd przed królem królów. To jest Polska. przypomniało mi się w tamtym momencie. Zdarzało mi się kogoś pchnąć delikatnie ale był scisk, przepraszało się i był luz. Ile razy ktoś we mnie sie wrąbał? Około 30 razy na pewno chamsko i jakoś przyjołem to z uśmiechem i nie dałem nikomu w pysk xD w sobotę gościu wszedł we mnie z fają i przypalił mi rękę niechcący ia jakoś go nie pobiłem a tu tak jak mówicie jak ma się czerwony dresik, klate ze solarium i tatoo na całym ciele z łysą pałą można już na****ć niczym Bóg. Ehhh.
Potem cała relcja. Nie moge dalej zebrać myśli.

Last edited by mikkellos; 31-07-2018 at 20:01.
mikkellos jest offline   Reply With Quote
mikkellos dostał 2 podziękowań za ten post.