Oznaczeń w tematach: 10
Plusów: 22 (+)
Rubin 22
Odp: World Cup Russia 2018 - Typer

Co powiecie na to, żeby urozmaicić konkurs od fazy pucharowej i przy każdym meczu oprócz typowanego wyniku dodać możliwość wyboru jednego piłkarza, który Waszym zdaniem strzeli gola. Strzelec gola byłby brany pod uwagę zawróno w dogrywce, jak i rzutach karnych. Punkty bonusowe za poprawne wytypowanie strzelca byłyby również przyznawane w przypadku strzelenia gola samobójczego przez tego piłkarza.

Obok strzelca gola byłyby też dodatkowo 4 warianty do wyboru, za które również przewidziane będą pkt bonusowe, a mianowicie faza meczu, w której dany piłkarz strzeli bramkę:
1) I połowa
2) II połowa
3) dogrywka
4) karne

Dodam, że wybrać będzie można tylko jeden z powyższych czterech wariantów.

Przykładowy typ meczu 1/8 finałów:

Urugwaj - Portugalia 1-2 C. Ronaldo, 1 połowa

Portugalia wygrywa 2-1 = 10 pkt (bądź 20 w przypadku Jokera)

C. Ronaldo faktycznie strzela w 2 połowie = 10 pkt za poprawne odgadnięcie strzelca + dodatkowe 10 pkt za poprawne wytypowanie fazy meczu, w której bramka została zdobyta. Jeśli dany mecz, to Joker, to pkt są liczone x2.

Z uwagi na fakt, że wyniki meczów w konkursie są liczone tylko do 90 minuty, a ktoś wygrać musi, to strzelca gola będzie można wybrać nawet przy typowaniu wyniku 0-0.

Obecnie w konkursie bierze udział 12 uczestników, także jeśli podoba Wam się pomysł, to uważam, że sprawiedliwie będzie, jeśli wprowadzimy go w życie po uzyskaniu zgody od co najmniej 6 osób. Siebie nie liczę.

Deadline na uzyskanie Waszych odpowiedzi, to czwartek 28 czerwca do północy. Jeśli nie będzie wystarczająco chętnych, to zostajemy przy obenie obowiązujących zasadach.

Last edited by Rubin; 25-06-2018 at 18:59.