4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Avicii nie żyje
Wątek: News Avicii nie żyje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-04-2018, 01:22   #25
Miczki
Stary pierdziel i majonez
  
 
Miczki's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Jun 2011
Miasto: Brama Świętego Piotra
Postów: 1 014
Tematów: 42
Podziękowań: 2 396
THX'ów: 1 315
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 35
Imię: Fifonż
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 38
Plusów: 50 (+)
Miczki 50
Odp: Avicii nie żyje

Zszokowała mnie ta informacja tak samo jak zatrzymanie Toma Swoona. Cóż, co mogę więcej dodać do wypowiedzi przedmówców? Na pewno to, że w 2011 rozpoczął on na dobre trouse, który przekształcił się w big room. Ponadto w tamtym okresie mnóstwo utworów przypisywało się Aviciemu, które nie były nawet jego (przykładowo: AVICII - Euphoria (AVICII's Fuckamazastic Mix)). Po tylu latach puszczam wciąż kapitalny remix Rapture. Mimo wszystko tracki z jego początkowego okresu brzmią bardzo schematycznie ("Snus", którego główny motyw został wzięty od Erica Prydza czy "Fuck The Music" brzmiący bliźniaczo do Ted Nilsson - Runway (Sonny Wharton Remix)) albo cukierkowato ("Levels", "Bromance"). Dzisiaj takie aranżacje robi się w pospolitym dance od Kontor Music ;P

Potem poszedł ścieżką, która niezupełnie mnie interesowała. Oczywiście słuchałem, ale bez takiego entuzjazmu jak na początku, jako 15-latek

Wciąż jednak czekam na wydanie "Enough is Enough". Ten tytuł byłby wymowny na samo zakończenie drogi Tima.



Pokój jego duszy.

PS. A co się stało z ShoutBoxem do Heńka Wafla

Last edited by Miczki; 21-04-2018 at 01:38.
Miczki jest offline   Reply With Quote
Miczki dostał 3 podziękowań za ten post.